divider
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Sandovalová Sanchez MUDr. >>> divider

Sandrine

Sandrine
Druh:
Pozemšťan
Pohlaví:
žena
Povolání:
majitelka baru, hologram
Rodinný stav:
není známo

Další informace

Účinkování:
VOY The Cloud
Představitel:
Judy Geeson

Kariéra

60. léta 24. století

Je majitelkou baru U Sandriny v Marseille na Zemi, který je ve vlastnictví její rodiny už šest generací. Častým návštěvníkem baru byl Tom Paris v době, kdy studoval druhý semestr na Akademii Hvězdné flotily. Pro absolvování fyzického tréninku si tehdy vybral Marseille. Sandrine měla pro Parise údajně slabost mimo jiné kvůli jeho příjmení (viz epizoda VOY The Cloud).

2371

Tom Paris ji naprogramoval jako jednu z postav svého simulátorového programu uvádějícího její bar (viz epizoda VOY The Cloud).

2372

Její bar existuje v Marseille i v pozměněné realitě, která vznikla, když Harry Kim proťal v raketoplánu Drake časový proud neznámého druhu. Stále byl oblíbeným místem Toma Parise (viz epizoda VOY Non Sequitur).

V jejím baru, v programu Paris 3 v simulátoru 2, uspořádá posádka narozeninovou party pro Kes, jíž se zúčastní také Doktor. Považuje Doktora za svého atraktivního zaměstnance. V baru se pak nedobrovolně sejde část posádky, když se loď setká s prostorovou distorzí, která ji zcela deformuje a jejímž prostřednictvím se snažil s lidmi komunikovat neznámý druh (viz epizoda VOY Twisted).

Obrázky

 • Sandrine
  Sandrine
 • Sandrine
  Sandrine
 • Sandrine
  Sandrine
 • Sandrine
  Sandrine
divider <<< Sandovalová Sanchez MUDr. >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
divider

© 2000–2020 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries