lcars
logo
<<< Workforce, Part I Human Error >>>

Workforce, Part II

 • Základní informace

  Synopse

  Chakotay se vydá s novým make-upem a Neelixem na výsadek, ze kterého se jim podaří odnést B'Elannu, které pak Doktor postupně obnoví vzpomínky. Chakotay je však chycen.

  Galerie

  Voyager se musel schovat. Harry provádí nezbytné opravy,…
  Voyager se musel schovat. Harry provádí nezbytné opravy,…
  …zatímco Doktor a Neelix dělají vše pro to, aby si B'Elanna vzpomněla na svůj minulý život. S léčbou a trochou trpělivosti dělá značné pokroky.

  …zatímco Doktor a Neelix dělají vše pro to, aby si B'Elanna vzpomněla na svůj minulý život. S léčbou a trochou trpělivosti dělá značné pokroky.

  Chakotaye pronásledovala quarrenská bezpečnost a zranila ho. Chakotay se jim na chvíli ztratí v baru, kde vyslechne, že se kapitán stěhuje k Jaffenovi.

  Chakotaye pronásledovala quarrenská bezpečnost a zranila ho. Chakotay se jim na chvíli ztratí v baru, kde vyslechne, že se kapitán stěhuje k Jaffenovi.

  Její prázdný byt Chakotay pokládá za dobrý úkryt, kapitán ho tam ale náhodou najde. Kupodivu celkem věří jeho vysvětlování, co se děje. Jaffen ale zavolal bezpečnost a Chakotay je zatčen.

  Její prázdný byt Chakotay pokládá za dobrý úkryt, kapitán ho tam ale náhodou najde. Kupodivu celkem věří jeho vysvětlování, co se děje. Jaffen ale zavolal bezpečnost a Chakotay je zatčen.

  Hlavní vyšetřovatel Yerid zprvu rozhodně nevěří, dokud nezačne pátrat hlouběji v záznamech. Brzy je ale z vyšetřování odvolán.

  Hlavní vyšetřovatel Yerid zprvu rozhodně nevěří, dokud nezačne pátrat hlouběji v záznamech. Brzy je ale z vyšetřování odvolán.

  Sedmá, v níž Tuvok probudil zneklidňující vzpomínky, také začíná pátrat. Zjišťuje, že v jeden jediný den bylo přijato víc než sto kvalifikovaných pracovníků, což pokládá za silně podezřelé.

  Sedmá, v níž Tuvok probudil zneklidňující vzpomínky, také začíná pátrat. Zjišťuje, že v jeden jediný den bylo přijato víc než sto kvalifikovaných pracovníků, což pokládá za silně podezřelé.

  Sděluje své poznatky Yeridovi. Ten cítí něco nekalého a rozhoduje se pátrat na vlastní pěst, i když byl odvolán. Připraví se Sedmou plán.

  Sděluje své poznatky Yeridovi. Ten cítí něco nekalého a rozhoduje se pátrat na vlastní pěst, i když byl odvolán. Připraví se Sedmou plán.

  Sedmá zašla za doktorem Ravocem, mladým asistentem doktora Kadana. Upozornila ho na radikální terapii choroby, která je údajně vzácná - až na to, že léčeno bylo přes sto lidí za den.

  Sedmá zašla za doktorem Ravocem, mladým asistentem doktora Kadana. Upozornila ho na radikální terapii choroby, která je údajně vzácná - až na to, že léčeno bylo přes sto lidí za den.

  Odměnou za jeho otázky naordinoval Kadan Ravacovi vymazání paměti, které ale nestihl provést. Stejně tak Sedmé. Té ale asistoval Yerid, a tak je ilegální síť únosců odhalena.

  Odměnou za jeho otázky naordinoval Kadan Ravacovi vymazání paměti, které ale nestihl provést. Stejně tak Sedmé. Té ale asistoval Yerid, a tak je ilegální síť únosců odhalena.

  Kapitán si sice nevzpomíná na to, kým ve skutečnosti je, ale Chakotayovy informace jí vrtají hlavou. Podařilo se jí spojit s vesmírnou lodí, jejíž posádka Chakotayova slova potvrdila.

  Kapitán si sice nevzpomíná na to, kým ve skutečnosti je, ale Chakotayovy informace jí vrtají hlavou. Podařilo se jí spojit s vesmírnou lodí, jejíž posádka Chakotayova slova potvrdila.

  Quarreni brání transportu a tím záchraně posádky. Kapitán se proto rozhodla jednat. S Jaffenovou pomocí přetížila generátor a zbavila planetu energie.

  Quarreni brání transportu a tím záchraně posádky. Kapitán se proto rozhodla jednat. S Jaffenovou pomocí přetížila generátor a zbavila planetu energie.

  Ukázalo se, že Jaffen byl na planetě dobrovolně, a také zůstal jako nový vedoucí směny. Vysoký vládní úředník zřejmě neměl o ničem tušení, ilegální činnost ale sahala hodně vysoko.

  Ukázalo se, že Jaffen byl na planetě dobrovolně, a také zůstal jako nový vedoucí směny. Vysoký vládní úředník zřejmě neměl o ničem tušení, ilegální činnost ale sahala hodně vysoko.

 • V kostce

  Hvězdné datum:

  54622.4

  Označení:
  7x17, #163
  Český název:
  Pracovní síly, část II
  Premiéra:
  28. 2. 2001
  Autor:
  Kenneth Biller & Bryan Fuller
  Režie:
  Dawson Roxann
  Hodnocení:

  3,8/5 (17 hlasů, Trekkies.cz)

  Hrají:
  Dále hrájí:
  • James Read (Jaffen)
  • Don Most (Kadan)
  • John Aniston (quarrenský vyslanec)
  • Iona Morris (Umali)
  • Tom Virtue (supervizor)
  • Michael Behrens (Coyote)
  • Matt Williamson (důstojník bezpečnosti #2)
  • Akemi Royer (medik)
  • Robert Mammana (důstojník bezpečnosti #1)
  • Jay Harrington (Ravoc)
  • Joseph Will (důstojník bezpečnosti #3)
  • Damara Reilly (lékařka)
  • ad.
 • Zajímavosti

  Hostující herci

  • James Read (Jaffen) si pamatujeme jako Murphyho Michaelse ze seriálu Remington Steele a jako George Hazarda ze tří minisérií Sever a Jih. Viděli jsme ho také jako Jeffa v seriálu Mys nebo v hostujících rolích například v seriálech Půlnoční linka, Superman, Profiler (Případ pro Sam), Dotyk anděla či Becker.
  • Herec řeckého původu John Aniston (quarrenský vyslanec) je otec herečky Jennifer Aniston a tchán Brada Pitta.
  • Iona Morris (Umali) je sestra Phila Morrise, který hrál například poručíka Johna Kellyho v epizodě VOY One Small Step.
  • Tom Virtue (dozorce) hrál také Baxtera v epizodách VOY Eye of the Needle a Twisted. Hostoval v mnoha seriálech, v nichž jsme ho mohli vidět, například Walker, Texas Ranger, Superman, Nash Bridges, Akta X nebo Sabrina, mladá čarodějnice.
  • Matt Williamson (bezpečnostní důstojník) hrál také Klingona v závěrečné dvojepizodě VOY Endgame a člena klingonské Vysoké rady v pilotní dvojepizodě ENT Broken Bow.
  • Joseph Will (bezpečnostní důstojník) hrál také Kelise v epizodě VOY Muse a nejnověji člena posádky Michaela Rostova v epizodách ENT Vox Sola a Two Days and Two Nights.

  Režiséři

  • Roxann Dawson, představitelka B'Elanny Torres, je po Robertu Duncanu McNeillovi, Robertu Picardovi a Timu Russovi čtvrtým hercem, který se pokusil o režii. Vedle druhé části dvojepizody Workforce režírovala ve VOY ještě epizodu Riddles. Jako režisérka se podílela na seriálech Charmed nebo Any Day Now a stává se pravidelnou režisérkou seriálu Enterprise.
<<< Workforce, Part I Human Error >>>

© 2000–2019 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries