lcars
logo

VOY 7x18

Human Error

Lidská chyba

 • Základní informace

  Synopse

  Sedmá z Devíti si pouští holoprogramy, ve kterých hlavní roli hraje ona a po uši zamilovaný holografický Chakotay. Program jí však začne komplikovat život a ona nestíhá plnit svěřené úkoly.

  Galerie

  • Sedmá se rozhodla zdokonalit svou interakci s posádkou. Naprogramovala si k tomu řadu situací, například party na oslavu holčičky, kterou čeká B'Elanna. Sedmá pronáší přípitek.

   Sedmá se rozhodla zdokonalit svou interakci s posádkou. Naprogramovala si k tomu řadu situací, například party na oslavu holčičky, kterou čeká B'Elanna. Sedmá pronáší přípitek.

  • V těchto programech už nemá žádné implantáty, nosí uniformu, hraje na klavír a dostala vlastní kajutu. Chakotay je prvním návštěvníkem a Sedmá ho zve na večeři.

   V těchto programech už nemá žádné implantáty, nosí uniformu, hraje na klavír a dostala vlastní kajutu. Chakotay je prvním návštěvníkem a Sedmá ho zve na večeři.

  • I vinou její nesoustředěnosti ve službě zachytila Voyager rázová vlna mohutné exploze a vážně ho poškodila. Dostali se do oblasti, kde se evidentně bojuje.

   I vinou její nesoustředěnosti ve službě zachytila Voyager rázová vlna mohutné exploze a vážně ho poškodila. Dostali se do oblasti, kde se evidentně bojuje.

  • Sedmá dostala za úkol posílit senzory, aby se odtamtud dostali živí. Dala ale přednost večeři s Chakotayem, s nímž navazuje romantický vztah.

   Sedmá dostala za úkol posílit senzory, aby se odtamtud dostali živí. Dala ale přednost večeři s Chakotayem, s nímž navazuje romantický vztah.

  • Sedmá se chová jak závislá. Přišla pozdě do služby, senzory neposílila a Voyager přišel o warp pohon. Alespoň rozluštili zprávu varovné bóje: ocitli se v prostoru testování zbraní.

   Sedmá se chová jak závislá. Přišla pozdě do služby, senzory neposílila a Voyager přišel o warp pohon. Alespoň rozluštili zprávu varovné bóje: ocitli se v prostoru testování zbraní.

  • Kapitán si ji pozvala na kobereček. Každý má právo na chybu, ovšem ve službě by měl každý odvádět své maximum. Sedmá se sice hned vrací do simulátoru,…

   Kapitán si ji pozvala na kobereček. Každý má právo na chybu, ovšem ve službě by měl každý odvádět své maximum. Sedmá se sice hned vrací do simulátoru,…

  • …ale tentokrát proto, aby se s holografickým Chakotayem rozešla. Ten vášnivě nesouhlasí a obviňuje ji, že jako obvykle prchá před jakýmkoliv citem. Sedmá se při hádce zhroutila.

   …ale tentokrát proto, aby se s holografickým Chakotayem rozešla. Ten vášnivě nesouhlasí a obviňuje ji, že jako obvykle prchá před jakýmkoliv citem. Sedmá se při hádce zhroutila.

  • Přivolaný Doktor konstatuje znepokojivou zprávu, že její kortikální uzel přestává fungovat. Má co dělat, aby ho zachránil.

   Přivolaný Doktor konstatuje znepokojivou zprávu, že její kortikální uzel přestává fungovat. Má co dělat, aby ho zachránil.

  • Po opravě warp pohonu Voyager opouští nebezpečný prostor, ale pronásleduje ho hlavice. Sedmá z ní dokáže odtransportovat detonátor a loď zachrání.

   Po opravě warp pohonu Voyager opouští nebezpečný prostor, ale pronásleduje ho hlavice. Sedmá z ní dokáže odtransportovat detonátor a loď zachrání.

  • Doktor nemá dobré zprávy. Borgské kortikální uzly fungují jako pojistka, zhroutí se vždy, když se jedinec přiblíží citům. Sedmá prozatím odmítá operaci, i když by si na ni Doktor troufl.

   Doktor nemá dobré zprávy. Borgské kortikální uzly fungují jako pojistka, zhroutí se vždy, když se jedinec přiblíží citům. Sedmá prozatím odmítá operaci, i když by si na ni Doktor troufl.

 • V kostce

  Označení:
  7x18, #164
  Český název:
  Lidská chyba
  Premiéra:
  7. 3. 2001
  Autor:
  Andre Bormanis & Kenneth Biller
  Režie:
  Kroeker Allan
  Hodnocení:

  58 % (17 hlasů, Trekkies.cz)

  divider
  Hrají:
  Dále hrají:
  • Manu Intiraymi (Icheb)
  • ad.
 • Reference

  hry a sporty
  Pleenok
  postavy
 • Zajímavosti

  Režiséři

  • Allan Kroeker režíroval řadu epizod DS9, VOY a nyní i ENT. Podílel se dále např. na seriálech Kung fu: Legenda pokračuje, Tek War, Roswell nebo Andromeda.
divider <<< Workforce, Part II Q2 >>>

© 2000–2024 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)