lcars
logo

Skladiště

V tomto skladišti naleznete obrázky, puzzle, kalendáře, reportáže, tapety na plochu, české titulky k fanfilmům a řadu různých zajímavostí, které si můžete volně stáhnout.

divider

Co je ve skladu

Tapety na plochu - wallpaper

České titulky k fanfilmům

Překlad: Jana "Xyll" Krčmářová, Honza "Praotec Trekkie" Pavlík, Vítězslav "Víťa" Boch, Adam Kotaška, Leian

Star Trek: Continues - web

Star Trek Continues

Epizody:

Star Trek: Phase II (New Voyages) - web

Star Trek: Phase II (New Voyages)

Epizody:

Star Trek: Hidden Frontier - web

Star Trek: Hidden Frontier

Epizody:

1. sezóna

6. sezóna

Star Trek: Odyssey - web

Star Trek: Odyssey

Epizody:

 • 1x01 - Iliad (Ilias)
 • 1x02 - The Wine Dark Sea

Star Trek: Intrepid - web

Star Trek: Intrepid

Epizody:

Star Trek puzzle

Stručný popis ovládání puzzle

Sci-fi puzzle

Stručný popis ovládání puzzle

Další soubory

Mirrodin III (Star Trek LARP)

Ve dnech 12. - 13. 08. 2006 proběhl v rámci první střednědobé mise do hlubokého vesmíru (víkendové setkání) s krycím názvem AVASÁZ také První Star Trek LARP CZ Kontinua - Mirrodin III. Zde Vám nabízíme ke shlédnutí videoupoutávku. Pro stažení klikněte na obrázek nebo nadpis. Více informací o LARPu. Autorem traileru je Lynx.

Tvorba členů klubu

 • Star Trek zpěvník

  Zpěvník písní ze Star Treku. Máte-li nějaké texty známých písní předělané do Star Treku, jiné scifi nebo fantasy, o které byste se rádi podělili, zašlete je prosím na adresu kontinuum [zavináč] volny.cz (bez mezer). Sborník vybraných písní se jistě objeví na některé z dalších akcí.

  Stáhnout

 • Join the Federation

  Předělávka hry Rodinný podnik od Davida B. Bromleyho, kterou přetvořil a do Star Treku adaptoval: Jan "Sokar" Krátký.

  Hra je určena pro až 6 hráčů a jejím cílem je ubránit se vstupu do Federace "stůj co stůj", zatímco se Vám jej protihráči snaží naopak usnadnit.

  Stáhnout

 • Flotilní zpívánky - Sci-fi táborák

  Zpěvník písní ze světů Star Treku a Stargate, jehož Star Trek podoba poprvé spatřila světlo světa na Sci-fi táboráku v rámci Trekfestu 009 na Festivalu fantazie 2009 v Chotěboři a o půl roku později na Festivalu fantazie Speciál se představil znovu tentokrát s přidanými písňovými texty ze světa Stargate.

  Stáhnout

 • Flotilní zpívánky - Star Trek muzikály

  Zpěvník písní ze Star Trek muzikálů z produkce divadelního spolku TyJáTREK.

  Výzva: Máte-li nějaké texty známých písní předělané do Star Treku, jiné scifi nebo fantasy, o které byste se rádi podělili, zašlete je prosím na adresu kontinuum [zavináč] volny.cz (bez mezer). Sborník vybraných písní se jistě objeví na některé z dalších akcí.

  Stáhnout

 • Voyager Song

  Hudební video s tematikou Voyageru, jehož autorem je naše členka Anča Štefánková.

  Stáhnout

 • Trek Test

  Chcete si vyzkoušet své znalosti ze světa Star Treku? Pokud ano, tak právě pro Vás je připraven tento program. Nalezete v něm spoustu otázek, na které můžete formou kvízu odpovídat. Můžete doplnit i své vlastní otázky. Program dále obsahuje i data narození jednotlivých herců. Zbývá jen dodat, že autorem programu je Slávek Müller, člen našeho klubu.

  Stáhnout

 • Vzpomínkový plakátek na Scottyho

  Dne 20. 7. 2005 nás ve věku 85 let opustil po dlouhé nemoci herec James Montgomery Doohan, všem fanouškům Star Treku (a nejen jim) nasmazatelně známý jako Scotty, hlavní inženýr na lodi Enterprise. Hláška "Beam me up, Scotty!" se vepsala do myslí milionů diváků po celém světě a stala se synonymem přesunu z místa na místo.
  Scotty, šťastnou cestu mezi hvězdami!

  Stáhnout

© 2000–2024 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)