lcars
logo

Ferengský bleší trh

Přidat inzerát

Projděte se po našem tržišti a prohlédněte si, jaké poklady nabízí! Můžete si také sami otevřít stánek a nabídnout nejrůznější věci ze široké oblasti Star Treku, dalších sci-fi a fantasy k prodeji, výměně či zapůjčení...

Přidání nového inzerátu


Podmínky užívání služby

Jakýkoliv pokus o obchodování s jiným zbožím než scifi nebo fantasy, stejně tak jako nabízení neoriginálních (pirátských) verzí filmů a seriálů bude bez milosti potrestáno zrušením stánku. Inzeráty zapisujte jen jednou. Duplicitní inzeráty budou mazány.

Z důvodu opakovaného a velmi častého zneužívání služby ziskuchtivými piráty pachtícími se za snadným výdělkem jsme se rozhodli celou službu uvést do režimu offline. To znamená, že se Váš inzerát nezobrazí hned po přidání, ale až po kontrole správou tržiště. Děkujeme za pochopení.

Podané inzeráty

 • Nabídka

  Prodám knihy epizod TOS v AJ The Classic episodes 2 20,- The Classic episodes 3 20,- plus poštovné brožované, mírně opotřebované

  Rigel (alfa.ori@centrum.cz)

  Datum podání: 12. 05. 2018 11:34:49

 • Nabídka

  ST KNIHY - CELÁ KRABICE Pouze v celku. 1000 Kč + odvoz Praha

  Marshall (jremsa@gmail.com)

  Datum podání: 08. 05. 2018 13:26:16

 • Nabídka

  Model Kazon Fighter ze Star Trek Voyager od Revellu. (tento; ale jiná krabice) *Sestavený. *Komplet (model, krabice, manual) *Stav: Odlepily se ty bočnice, jinak nepoškozen. Cena: 200,- Kč + odvoz Praha (Čimice)

  Marshall (jremsa@gmail.com)

  Datum podání: 08. 05. 2018 13:24:35

© 2000–2018 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries