lcars
logo
divider
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Parsonová (VOY) Parton >>> divider

Parsons

Parsons
Druh:
Pozemšťan
Pohlaví:
muž
Povolání:
praporčík Hvězdné flotily
Rodinný stav:
není známo

Další informace

Účinkování:
VOY Phage
Představitel:
není známo

Kariéra

před 2371

Je přidělen na zcela novou loď USS Voyager pod velením kapitána Janewayové.

2371

Je na palubě, když Voyager pátrající v Badlands po zmizelé makistické lodi zachytí paprsek neznámého druhu a během několika vteřin ho přenese 70000 světelných let daleko do Delta kvadrantu (viz epizoda VOY Caretaker).

V den, kdy Neelix z vlastní iniciativy proměnil osobní jídelnu kapitána v kuchyni a jídelnu pro posádku, ho Neelix, odvolaný na můstek, pověřil hlídáním jídel, která právě vařil (viz epizoda VOY Phage).

V průběhu střetu Voyageru s Komary z mlhoviny z temné hmoty, kdy se kdokoliv z posádky mohl stát hostitelem energetického vetřelce - Komara, si poručil svůj oblíbený nápoj pejutu chladný a bez citrónu, ačkoliv ho vždycky pil horký a s citrónem. Neelix z toho usoudil, že vetřelec je v něm (viz epizoda VOY Cathexis).

2372

Když se Harry Kim dostane do časového proudu a změní realitu tak, že není členem posádky Voyageru a žije na Zemi jako člen Inženýrského sboru Hvězdné flotily, je jedním z těch, na nichž si Kim ověřuje, nakolik se realita, v níž se ocitl, odlišuje od té správné. Parsons je na Voyageru v obou těchto realitách (viz epizoda VOY Non Sequitur).

2374

Je jedním z těch šťastných členů posádky, kteří obdrželi dopis z domova při první a nadlouho jediné příležitosti, kdy velitelství Hvězdné flotily bylo schopno kontaktovat Voyager pomocí hirogenské retranslační sítě (viz epizoda VOY Hunters).

Obrázky

Praporčík Parsons
Praporčík Parsons
Praporčík Parsons
Praporčík Parsons
Praporčík Parsons
Praporčík Parsons
divider <<< Parsonová (VOY) Parton >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
divider

© 2000–2020 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries