Gegen Forra

Gegen Forra
Druh:
Voth
Pohlaví:
muž
Povolání:
molekulární paleontolog
Rodinný stav:
není známo

Rodina

dcera:
Frola

Další informace

Účinkování:
VOY Distant Origin
Představitel:
Henry Woronicz

Kariéra

cca 2363

Je stále více přesvědčen o správnosti své teorie vzdáleného původu svého druhu, ačkoliv ji nemůže podepřít žádnými důkazy. Věří, že až bude mít pádné důkazy, které předloží ministerstvu Starších, bude jeho teorie přijata.

cca 2367

Jako asistent s ním začíná pracovat mladý paleontolog Tova Veer.

2373

Na obchodní stanici na pokraji nekritského prostoru získává informace o vesmírné lodi Voyager, která údajně pochází z opačné strany galaxie. Koupí si tam také informace o planetě, na níž byl jeden z členů tohoto teplokrevného druhu zabit, a také vzorek warp plasmy Voyageru.

V jeskyni na planetě nachází kosterní pozůstatky a zbytky uniformy Hogana. Analýzou DNA zjišťuje, že se shoduje s DNA Vothů ve 47 znacích, což napovídá, že jeho druh a tvorové z Voyageru pocházejí ze stejné planety.

Spolu s Veerem Voyager vystopuje a dostihne. Pod ochranou osobního maskovacího přístroje oba provádějí výzkum na jeho palubě, jsou ale objeveni. Podaří se mu odtransportovat na loď a bere s sebou Chakotaye jako svůj důkaz.

Vothské politické kruhy však nejsou připraveny přijmout důkaz o vzdáleném původu. Nehodlá své tvrzení odvolat a je ochoten strávit zbytek života ve vězení. Teprve když ministryně Odala hrozí, že internuje rovněž posádku Voyageru a loď zničí, odvolává, aby jim umožnil pokračovat v cestě domů. Je přidělen do metalurgického výzkumu.

Obrázky

 • Profesor Gegen
  Profesor Gegen
 • Profesor Gegen
  Profesor Gegen
 • Profesor Gegen
  Profesor Gegen
 • Profesor Gegen
  Profesor Gegen
divider
< Gedrin Gegen Frola >
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
divider

© 2000–2021 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)