lcars
logo
<<< Think Tank Someone to Watch over Me >>>

Juggernaut

 • Základní informace

  Synopse

  B'Elanna s Neelixem se přenesou na poškozenou malonskou loď, aby zabránili jejímu vybuchnutí, které by zničilo i Voyager. Na palubě lodi je však i Moloch.

  Galerie

  Voyager zachytil tísňové volání a našel opuštěný malonský tanker a řadu únikových modulů.
  Voyager zachytil tísňové volání a našel opuštěný malonský tanker a řadu únikových modulů.
  Podařilo se najít pouze dva živé: kontrolora Feseka a Pelka. Ti vysvětlují, že loď za pár hodin exploduje, a kapitánovi je jasné, že v tom případě zamoří obrovskou oblast.

  Podařilo se najít pouze dva živé: kontrolora Feseka a Pelka. Ti vysvětlují, že loď za pár hodin exploduje, a kapitánovi je jasné, že v tom případě zamoří obrovskou oblast.

  Výsadek se vydá na malonskou loď, aby pokud možno explozi zabránil. Jsou očkováni proti radiaci, Neelix si přesto uvaří odporný lektvar z ramových listů, který ho má ochránit.

  Výsadek se vydá na malonskou loď, aby pokud možno explozi zabránil. Jsou očkováni proti radiaci, Neelix si přesto uvaří odporný lektvar z ramových listů, který ho má ochránit.

  Na malonské lodi je potřeba očistit jednu palubu za druhou, aby se výsadek dostal do kontrolní místnosti. Není to snadné, setkávají se s příliš mnoha problémy.

  Na malonské lodi je potřeba očistit jednu palubu za druhou, aby se výsadek dostal do kontrolní místnosti. Není to snadné, setkávají se s příliš mnoha problémy.

  Potom Pelk zahlédne tajemnou postavu, o níž tvrdí, že je legendárním vihaarem, a krátce poté je nalezen mrtev.

  Potom Pelk zahlédne tajemnou postavu, o níž tvrdí, že je legendárním vihaarem, a krátce poté je nalezen mrtev.

  Doktor na něm zjišťuje tkáň s obrovským množstvím radiace theta, a to tkáň živého organismu.

  Doktor na něm zjišťuje tkáň s obrovským množstvím radiace theta, a to tkáň živého organismu.

  Sedmá tak mohla překalibrovat senzory a objevila formu života, která se blíží ke kontrolní místnosti, do níž se výsadek mezitím konečně dostal. Zbývají už jen minuty.

  Sedmá tak mohla překalibrovat senzory a objevila formu života, která se blíží ke kontrolní místnosti, do níž se výsadek mezitím konečně dostal. Zbývají už jen minuty.

  Z kouře se vynořil vihaar, člen posádky, který měl být mrtev, místo toho se ale jeho organismus adaptoval na smrtelné záření. Jeho jediným cílem je pomsta, proto bránil záchraně lodi.

  Z kouře se vynořil vihaar, člen posádky, který měl být mrtev, místo toho se ale jeho organismus adaptoval na smrtelné záření. Jeho jediným cílem je pomsta, proto bránil záchraně lodi.

  Kapitán musela nasadit plán B: Voyager pomocí vlečného paprsku odtlačil malonský tanker do blízké hvězdy, kde jeho exploze nenadělá škody.

  Kapitán musela nasadit plán B: Voyager pomocí vlečného paprsku odtlačil malonský tanker do blízké hvězdy, kde jeho exploze nenadělá škody.

  B'Elanna si konečně může dát vytouženou sonickou sprchu.

  B'Elanna si konečně může dát vytouženou sonickou sprchu.

 • V kostce

  Označení:
  5x21, #115
  Český název:
  Moloch
  Premiéra:
  26. 4. 1999
  Autor:
  Bryan Fuller
  Režie:
  Kroeker Allan
  Hodnocení:

  3/5 (15 hlasů, Trekkies.cz)

  Hrají:
  Dále hrájí:
  • Ron Canada (Fesek)
  • Lee Arenberg (Pelk)
  • Scott Klace (Dremk)
  • Alexander Enberg (Malon 3)
  • ad.
 • Reference

  částice
  Methogenické částice
  postavy
  Dremk, Fesek, Malvinová (VOY), Pelk, Sivad
 • Zajímavosti

  Hostující herci

  • Ron Canada si zahrál také Marcuse Benbeka v epizodě TNG The Masterpiece Society a Ch'Poka v epizodě DS9 Rules of Engagement. Hostoval také v seriálech Babylon 5 či The X-Files (Akta X) a hrál např. ve filmech Americký prezident nebo Sám doma 2.
  • Lee Arenberg (Pelk) hrál také DaiMona Praka v epizodě TNG Force of Nature, DaiMona Boka v epizodě TNG Bloodlines a Grala v epizodě DS9 The Nagus.
  • Scott Klace (Dremk) hraje také Fireka Goffa v epizodě ENT Precious Cargo.
  • Alexander Enberg (Malon #3) hraje samozřejmě především poručíka Vorika v řadě epizod VOY. Předtím hrál již reportéra v epizodě TNG Time's Arrovw a poručíka Taurika v epizodě TNG Lower Decks. Mohli jsme ho vidět také ve filmech Gia nebo Junior.

  Režiséři

  • Allan Kroeker režíroval řadu epizod DS9, VOY a nyní i ENT. Podílel se dále např. na seriálech Kung fu: Legenda pokračuje, Tek War, Roswell nebo Andromeda.
<<< Think Tank Someone to Watch over Me >>>

© 2000–2019 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries