Ferengský bleší trh

Přidat inzerát

Projděte se po našem tržišti a prohlédněte si, jaké poklady nabízí! Můžete si také sami otevřít stánek a nabídnout nejrůznější věci ze široké oblasti Star Treku, dalších sci-fi a fantasy k prodeji, výměně či zapůjčení...

divider

Přidání nového inzerátu


Podmínky užívání služby

Jakýkoliv pokus o obchodování s jiným zbožím než scifi nebo fantasy, stejně tak jako nabízení neoriginálních (pirátských) verzí filmů a seriálů bude bez milosti potrestáno zrušením stánku. Inzeráty zapisujte jen jednou. Duplicitní inzeráty budou mazány.

Z důvodu opakovaného a velmi častého zneužívání služby ziskuchtivými piráty pachtícími se za snadným výdělkem jsme se rozhodli celou službu uvést do režimu offline. To znamená, že se Váš inzerát nezobrazí hned po přidání, ale až po kontrole správou tržiště. Děkujeme za pochopení.

Podané inzeráty

  • Nabídka

    Ahoj všem, kdyby měl někdo zájem, tak mám k dispozici na prodej za symbolickou cenu dvě DVD z éry J.J. Abramse. Jedná se o "Star Trek" a "Star Trek: Do temnoty". Jsou to standardní DVD edie s omezeným možství bonusů. Jedná se o české lokalizace včetně titulků a dabingu. Stav je dobrý a cena 50 Kč za jedno plus případné poštovné. Osobní předání je možné v Praze. Platnost inzerátu je do 25.11.2022.

    Tomáš (tomas@peskovi.cz)

    Datum podání: 25. 10. 2022 13:41:34

© 2000–2022 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)