lcars
logo

Ferengský bleší trh

Přidat inzerát

Projděte se po našem tržišti a prohlédněte si, jaké poklady nabízí! Můžete si také sami otevřít stánek a nabídnout nejrůznější věci ze široké oblasti Star Treku, dalších sci-fi a fantasy k prodeji, výměně či zapůjčení...

Přidání nového inzerátu


Podmínky užívání služby

Jakýkoliv pokus o obchodování s jiným zbožím než scifi nebo fantasy, stejně tak jako nabízení neoriginálních (pirátských) verzí filmů a seriálů bude bez milosti potrestáno zrušením stánku. Inzeráty zapisujte jen jednou. Duplicitní inzeráty budou mazány.

Z důvodu opakovaného a velmi častého zneužívání služby ziskuchtivými piráty pachtícími se za snadným výdělkem jsme se rozhodli celou službu uvést do režimu offline. To znamená, že se Váš inzerát nezobrazí hned po přidání, ale až po kontrole správou tržiště. Děkujeme za pochopení.

Podané inzeráty

 • Nabídka

  Prodám knihu Star Trek Nová generace Střepy času za 60 Kč (poštovné doporučené je v ceně zahrnuto), kniha je nepoškozená, ráda předám dál, aby si ji přečetl někdo další.

  Radka Škapová (r.skapova@centrum.cz)

  Datum podání: 07. 07. 2019 10:53:34

 • Nabídka

  Prodám Star Trek figurky od Diamond Select Toys (Riker, Worf, Kirk, Sulu, Scotty), dále figurky z Matrixu, LOSTu, Heroes, Stargate, Battlestar Galactica, Conan Barbar, Planeta opic, Predátor či wrestling WWE. Vše je od firem Diamond Select Toys, McFarlane, NECA nebo MEZCO. Jde o figurky v měřítku 1:10, tedy vysoké cca 18 cm, velmi detailně propracované, většinou kloubové. Více na Sbazar.cz.

  bobye (bobye@email.cz)

  Datum podání: 22. 06. 2019 12:04:21

 • Nabídka

  Ponukam na predaj knihy: Star trek visions of law and justice, The physics of Star trek, The ethics of Star trek. Knihy su original, nove, neposkodene. Su v anglictine. Cena za knihu 120 Kc, kontakt prosim e-mailom.

  Star trek knihy (eveve@centrum.sk)

  Datum podání: 22. 06. 2019 10:07:24

© 2000–2019 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries