lcars
logo

Kniha návštěv - Rok 2023

Přidat inzerát

Líbily se Vám naše stránky, nebo se Vám naopak nelíbily? Chcete autorům něco sdělit? Nebo jen procházíte kolem? Zanechte nám vzkaz v naší knize návštěv. Předem upozorňujeme, že příspěvky, které se netýkají stránek, jsou vulgární, či jinak neslušné nebo nevhodné budou bez milosti mazány!

divider

Přidání nového příspěvku

divider
divider
  • Samuel (29. 10. 2023 13:06:02)

    Miroslava Klimova: Přiznám se, že mně osobně to nic nepřipomíná, ale zkusil jsem "kolektivní vědomí" a mám dva tipy: První je: Kova Tholl, Mizarian z epizody Allegiance

    Druhý a pravděpodobnější tip je, že je to Gibbis, Tivolian z Dr. Who z epizody The God Complex

    Na stránce o Tivolianech se doslova píše: "Gibbis was a native of Tivoli, whose job involved planting trees so that invading forces would be shaded during their marches." Sázel stromy ne proto, aby okupanti neměli hlad, ale proto, aby měli stín.

  • Miroslava Klimova (29. 10. 2023 00:28:28)

    Dobry den. Mohu se na vas touto cestou obratit se zadosti o pomoc? Uz par mesicu patram po postave (myslim, ze byla ze Star treku - ale dnes uz ruku do ohne za to nedam) - vypadala jako bobr nebo sysl, a byla to postava, co o sve rodne planete mluvila jako o planete, ktera je casto okupovana, stridaji se tam najezdnici, obcas se o planetu poperou, ale oni (puvodni obyvatele) jsou velice mirumilovni a kazdeho okupanta vzdycky privitaji. Kazdorocne obnovuji i jablonove sady, kterych je planeta plna, aby postupujici okupanti nemeli hlad. Nepamatujete si nekdo na ni, nebo z jakeho byla serialu? Diky.

Kompletní seznam zápisů z roku 2022 naleznete zde

© 2000–2024 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)