lcars
logo

Konflikt 2: V rouše beránčím


Autor: James F. Kirk
Archivováno dne: 30. 4. 2007
Stav povídky: nedokončená
Přístupnost: obecná
Varování: žádné
   
Seriál: nazařaditelné
Období:
Hlavní postava(y): cpt. Filip D. Cleary, ltcmdr. Joketsu Yamori, lt. Lara Croft, cmdr. Auriel, ltcmdr. T'Shriek
Kategorie: napětí
Spoiler:
Stručný obsah:
obsah nebyl autorem zadán
divider
Poznámka autora: Čtenáři si určitě všimli, že povídka obsahuje postavu por. Lary Croft, která původem dozajista není ze světa ST. Nicméně, Tomb Raider jakožto crossover napsán není. Neberte to, prosím, jako mé zanedbání, dlouho jsem nad tím uvažoval. Důvod, proč jsem povídku neuvedl jako crossover je ten, že krom výše zmíněné postavy se v povídce nic ze série Tomb Raider nevyskytuje, od dalších postav po vlastní reálie. Prosím za pochopení.
divider
Prohlášení:

Star Trek, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager, Enterprise a postavy v nich vystupující jsou majetkem společnosti Paramount Pictures™ a jsou chráněny patentem v USA. Tato povídka nemá v úmyslu porušit tato autorská práva, vznikla pouze pro pobavení a nebyla žádným způsobem honorována. Původní příběh, postavy a situace jsou vlastnictvím autora.

divider

Stáhnout povídku v PDF

divider

CZ Kontinuum Star Trek fanklub a správa archivu Memory Alpha nepřebírají zodpovědnost za obsah, odpovídající charakteristiky ani za formu (gramatické nedostatky) uveřejněných povídek. Toto vše je výhradně zodpovědností autora.

© Star Trek a všechny přidružené značky jsou registrované známky společností Paramount Pictures a Viacom Inc.

© 2000–2020 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries