lcars
logo
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Eric Erickson Quinn >>>

Erickson Emory

Erickson Emory
Druh:
Pozemšťan
Pohlaví:
muž
Narození:
cca 2085 - Země
Povolání:
inženýr a technik, vynálezce transportéru
Rodinný stav:
není známo

Rodina

syn:
Quinn
dcera:
Danica

Další informace

Učinkování:
ENT Daedalus
Představitel:
Bill Cobbs

Kariéra

před 2117

Zná se se Zeframem Cochranem, vynálezcem warp pohonu. Od něj se naučil oceňovat dobrodiní "tekuté odvahy". Zřejmě v téže době se seznámil také s Cochranovým mladým spolupracovníkem Henrym Archerem a obě rodiny se velmi spřátelily.

před 2139

Vynalézá transportér jako relativně mladý muž a experimenty a testování ho při tom připravují o zdraví, je od té doby v podstatě odkázán na kolečkové křeslo. Ve snaze dokázat v životě ještě něčeho, co by se alespoň přiblížilo významu transportéru, začíná provádět experimenty se subkvantovým transportérem, jehož dosah je teoreticky neomezený. Při jednom z praktických experimentů zůstává jeho syn Quinn polapen v jiné dimenzi. Erickson je přesvědčen, že stále žije, a jeho jediným cílem v životě je přitáhnout ho zpět.

2149

Daří se mu získat od Hvězdné flotily loď, s níž letí do oblasti vesmíru, kde Quinn zmizel. I na této lodi se vyskytovala nebezpečná fluktuující subprostorová anomálie, která o pět let později zabila člena posádky Enterprise praporčíka Burrowse, tuto informaci však kapitánu Archerovi zapře. Pokus o přitažení Quinna transportérem tentokrát selže.

2154

Díky své vážnosti u velení Hvězdné flotily získává povolení použít Enterprise kapitána Archera k údajným experimentům se subkvantovým transportérem, o němž je už přesvědčen, že nikdy nebude fungovat. Ve skutečnosti je připraven provést takové modifikace transportéru, aby mohl přitáhnout svého syna z jiné dimenze. To se mu nakonec za podpory kapitána Archera podaří, avšak Quinn žije pouhých několik vteřin. I tak je pro všechny lepší, že může jeho tělo dovézt na Zemi, kde ho čeká trest za podvod, který způsobil smrt jednoho člena posádky Enterprise.

Obrázky

Doktor Emory Erickson
Doktor Emory Erickson
Doktor Emory Erickson
Doktor Emory Erickson
Doktor Emory Erickson
Doktor Emory Erickson
<<< Eric Erickson Quinn >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2019 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries