divider
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Eric Erickson Quinn >>> divider

Erickson Emory

Erickson Emory
Druh:
Pozemšťan
Pohlaví:
muž
Narození:
cca 2085 - Země
Povolání:
inženýr a technik, vynálezce transportéru
Rodinný stav:
není známo

Rodina

syn:
Quinn
dcera:
Danica

Další informace

Účinkování:
ENT Daedalus
Představitel:
Bill Cobbs

Kariéra

před 2117

Zná se se Zeframem Cochranem, vynálezcem warp pohonu. Od něj se naučil oceňovat dobrodiní "tekuté odvahy". Zřejmě v téže době se seznámil také s Cochranovým mladým spolupracovníkem Henrym Archerem a obě rodiny se velmi spřátelily.

před 2139

Vynalézá transportér jako relativně mladý muž a experimenty a testování ho při tom připravují o zdraví, je od té doby v podstatě odkázán na kolečkové křeslo. Ve snaze dokázat v životě ještě něčeho, co by se alespoň přiblížilo významu transportéru, začíná provádět experimenty se subkvantovým transportérem, jehož dosah je teoreticky neomezený. Při jednom z praktických experimentů zůstává jeho syn Quinn polapen v jiné dimenzi. Erickson je přesvědčen, že stále žije, a jeho jediným cílem v životě je přitáhnout ho zpět.

2149

Daří se mu získat od Hvězdné flotily loď, s níž letí do oblasti vesmíru, kde Quinn zmizel. I na této lodi se vyskytovala nebezpečná fluktuující subprostorová anomálie, která o pět let později zabila člena posádky Enterprise praporčíka Burrowse, tuto informaci však kapitánu Archerovi zapře. Pokus o přitažení Quinna transportérem tentokrát selže.

2154

Díky své vážnosti u velení Hvězdné flotily získává povolení použít Enterprise kapitána Archera k údajným experimentům se subkvantovým transportérem, o němž je už přesvědčen, že nikdy nebude fungovat. Ve skutečnosti je připraven provést takové modifikace transportéru, aby mohl přitáhnout svého syna z jiné dimenze. To se mu nakonec za podpory kapitána Archera podaří, avšak Quinn žije pouhých několik vteřin. I tak je pro všechny lepší, že může jeho tělo dovézt na Zemi, kde ho čeká trest za podvod, který způsobil smrt jednoho člena posádky Enterprise.

Obrázky

  • Doktor Emory Erickson
    Doktor Emory Erickson
  • Doktor Emory Erickson
    Doktor Emory Erickson
  • Doktor Emory Erickson
    Doktor Emory Erickson
divider <<< Eric Erickson Quinn >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
divider

© 2000–2020 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries