lcars
logo
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Volnoth Vorin >>>

Vorik

Vorik
Druh:
Vulkanec
Pohlaví:
muž
Povolání:
praporčík, technik ve strojovně USS Voyager
Rodinný stav:
není známo

Rodina

družka:

doma na Vulkanu zanechal mladou ženu, s níž byl jako dítě mentálně spojen, jméno neznámé

Další důležité osoby

B'Elanna Torres, šéfinženýrka USS Voyager

Další informace

Učinkování:
Star Trek: VOY
Představitel:
Alexander Enberg

Kariéra

před 2371

Vystudoval Akademii Hvězdné flotily a s hodností praporčíka byl přidělan na USS Voyager jako technik ve strojovně. Jako mladík zkoumal po mnoho roků vždy v létě Osanské jeskyně.

2371

Spolu s Voyagerem pátrajícím po zmizelé makistické lodi byl z Badlands poblíž Deep Space Nine unesen Ochráncovým paprskem do Delta kvadrantu. Je jedním ze dvou Vulkanců, kteří tento kataklyzmatický transfer přežili (viz epizoda VOY Caretaker).

2373

Zažívá svůj první pon-farr. Jelikož jeho družka je pro něj nedostupná, projevuje se jeho obdiv k šéfinženýrce B'Elanně Torresové a Vorik obrací svou pozornost k ní. Když B'Elanna odmítá jeho návrh na svazek, zajde tak daleko, že se s ní násilně mentálně spojí, což i u ní vyvolá podobné symptomy jako pon-farr. Doktor se bez úspěchu snaží léčit Vorika pomocí simulátorové vulkanské ženy a problém ohrožující život jeho i B'Elanny se nakonec vyřeší jejich bojem (viz epizoda VOY Blood Fever).

2375

Podílí se na stavbě Deltaplánu. Měl se místo B'Elanny Torres, která byla v hluboké depresi, zúčastnit jeho prvního letu majícího za cíl vytažení sondy z atmosféry plynného obra, B'Elanna se ale rozhodla letu zúčastnit (viz epizoda VOY Extreme Risk).

Když Voyager prolétá devorským prostorem, je jedním ze tří Vulkanců a Betazoidů, kteří musí být skryti v nekonečné smyčce transportéru, aby unikli devorským inspektorům pátrajícím po telepatech, které pokládají za zločince porušující základní pravidlo důvěry (viz epizoda VOY Counterpoint).

Obrázky

Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
<<< Volnoth Vorin >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2018 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries