divider
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Quinteros Raan >>> divider

Raakin

Raakin
Druh:
Pozemšťan - Vylepšený
Pohlaví:
muž
Narození:
cca 2132 - Trialas IV
Úmrtí:
květen 2154 - na palubě klingonského dravce
Povolání:
není známo
Rodinný stav:

svobodný

Důležité osoby

Persis

Další informace

Účinkování:
ENT Borderland
Představitel:
Joel West

Kariéra

2. polovina 20. století

Byl vypěstován s největší pravděpodobností in vitro pozemskými eugeniky a v embryonálním stavu geneticky zdokonalen. K jeho narození však už nedošlo, po skončení Eugenických válek byl spolu s 1800 dalšími takovými embryi uskladněn na Kryostanici 12.

2132

Jeho embryo bylo jedním z devatenácti, která ukradl doktor Arik Soong, tehdejší vedoucí výzkumného lékařského týmu na stanici. Téhož či následujícího roku bylo jeho embryo vypěstováno v inkubátoru a on se narodil. Soong se o takto narozené tzv. vylepšené staral, vzdělával je a vychovával až do roku 2143. Jednou vytáhl svého "bratra" Malika z řeky, do níž spadl, a zachránil mu tak život.

2143

Po odchodu dr. Soonga zůstává skupina vylepšených na planetě sama, avšak dokáže přežít. Jako nejsilnější se stává jejich vůdcem. Jako milenku si později vybírá Persis, která o něj jako o vůdce měla zájem.

2153

Skupina ze svého středu vypudila Smika, chlapce, který nebyl vylepšený, ač podle slov dr. Phloxe nebyl normální. Začínají se projevovat stále silnější známky boje o moc, když Malik začíná pochybovat o jeho vůdcovských schopnostech a rozhodnosti.

2154

Malik bere situaci do svých rukou a lstí se zmocňuje klingonského dravce. Raakin však nehodlá letět pro embrya, nýbrž na nějakou přívětivější odlehlou planetu, kde by mohli žít v klidu a míru. Malik tedy za pomoci Persis, která vycítila, že on je nyní tím silnějším, připraví past a Raakina zabije.

Obrázky

 • Raakin
  Raakin
 • Raakin
  Raakin
 • Raakin
  Raakin
 • Raakin
  Raakin
divider <<< Quinteros Raan >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
divider

© 2000–2020 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries