Gaavrin

Gaavrin
Druh:
Tellarit
Pohlaví:
muž
Povolání:
údržbář
Rodinný stav:
není známo

Rodina

bratr:
Skalaar

Další informace

Účinkování:
ENT Bounty
Představitel:
Ed O'Ross

Kariéra

před 2153

Slouží jako první důstojník na nákladní lodi Tezra, která patří jeho bratru Skalaarovi, který je také jejím kapitánem. Jednou se Skalaar odvažuje proletět odlehlým cípem klingonského prostoru, ale je chycen. Klingoni zabavují jeho loď i náklad. Stává se pak údržbářem na vesmírné stanici a s počínáním svého bratra, který se stal lovcem odměn, aby svou loď mohl vyplatit, nesouhlasí.

2153

Na jeho stanici přilétá Skalaar, kterému se podařilo zajmout kapitána Archera z Enterprise NX-01, který uprchl z dilithiových dolů na vězeňském asteroidu Rura Penthe, kam byl odsouzen na doživotí (viz epizoda ENT Judgment). Vymiňuje si sice, že ho už nikdy nechce vidět, přesto mu ale poskytuje plasmový injektor, který jeho loď potřebuje, a navíc mu sděluje, že jeho naděje na vyplacení Tezry od Klingonů jsou plané, protože Tezra už dávno neexistuje: Klingoni ji rozebrali a její systémy použili jinde.

Obrázky

  • Gaavrin
    Gaavrin
  • Gaavrin
    Gaavrin
  • Gaavrin
    Gaavrin
divider
< Furel Gable Clark >
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
divider

© 2000–2022 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)