divider
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Sivad Sklar >>> divider

Skalaar

Skalaar
Druh:
Tellarit
Pohlaví:
muž
Povolání:
lovec odměn
Rodinný stav:
není známo

Rodina

bratr:
Gaavrin

Další informace

Účinkování:
ENT Bounty
Představitel:
Jordan Lund

Kariéra

před 2152

Je majitelem a kapitánem nákladní lodi Tezra, nejlepší nákladní lodi, jakou Tellariti kdy postavili. Jednou se odvažuje proletět odlehlým cípem klingonského prostoru, ale je chycen. Klingoni zabavují jeho loď i náklad. Jeho bratr Gaavrin, který býval jeho prvním důstojníkem, mu to nikdy neodpustil.

Pořizuje si malou loď a stává se lovcem odměn převážně pro Klingony, aby si našetřil na vykoupení Tezry.

2152

Klingonská Vysoká rada vypsala odměnu 9000 darseků na dopadení živého či mrtvého kapitána Archera z Enterprise NX-01, který uprchl z dilithiových dolů na vězeňském asteroidu Rura Penthe, kam byl odsouzen na doživotí (viz epizoda ENT Judgment). Začíná ho stíhat.

2153

V březnu ho vystopuje u neobydlené planety, kde posádka hodlá strávit několik dní dovolené, pomocí lsti ho unese, zabrání Enterprise sledovat ho a zmizí. S Archerovou pomocí se ubrání dalšímu lovci odměn Kago-Darrovi, musí však navštívit vesmírnou stanici, kde pracuje jeho bratr Gaarvin jako údržbář. Gaavrin s tím, co dělá, nesouhlasí, protože ví, že Tezra už neexistuje, Klingoni ji rozebrali a jednotlivé systémy použili. Souhlasí proto s kapitánovým plánem, který Archerovi snad zachrání život a jeho pomstí. Vybaví Archerova pouta výbušninou a možností otevřít je a předá ho na loď kapitána Gorotha, jak bylo domluveno. Přitom si potvrdí, že má opravdu právo mstít se: dostal za něj pouhých 6000 darseků.

Podle plánu kontaktuje Enterprise a velícímu komandéru Tuckerovi sdělí, kde má svého kapitána hledat.

Znovu kontaktuje Enterprise, aby se ujistil, že kapitán je v pořádku na své lodi. Dostává od kapitána slib, že kdyby viděl vhodnou nákladní loď ke koupi, tak mu dá vědět. Informuje kapitána, že pokud na něj Klingoni vypíšou novou, vyšší odměnu, neslibuje, že se honu nezúčastní.

Obrázky

 • Skalaar
  Skalaar
 • Skalaar
  Skalaar
 • Skalaar
  Skalaar
 • Skalaar
  Skalaar
divider <<< Sivad Sklar >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
divider

© 2000–2021 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries