lcars
logo
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Anka Annabelle (série) >>>

Anna

Anna
Druh:
Pozemšťan
Pohlaví:
žena
Povolání:
není známo
Rodinný stav:
není známo

Další informace

Účinkování:
TNG Liaisons
Představitel:
Barbara Williams

Kariéra

před 2363

Lidská žena, která přežila havárii terrellianské přepravní lodi na měsíci třídy M relativně nedaleko od Iyaaranského domovského světa. Sedm let tam přežila v naprosté samotě.

před 2370

Po sedmi letech na měsíci ztroskotal muž. Anna mu vyléčila zranění a vzájemně se zamilovali. Vedla si deník, do kterého zapisovala, co se stalo po havárii, včetně detailů o jejich vztahu. O jejich dalším osudu nejsou žádné informace.

Anniny zápisky nalezli Lyaarané a byli naprosto fascinováni emocemi, které v nich objevili. Jelikož sami žádné emoce nepociťovali, rozhodli se něco o nich zjistit.

2370

Příležitost se naskytla v podobě převážně lidské posádky USS Enterprise-D kapitána Picarda. Zatímco Byleth a Loquel prováděli svůj výzkum na palubě Enterprise, letěl velvyslanec Voval s kapitánem jako pilot na svůj domovský svět. Předstíral ztroskotání na stejném měsíci, kde byly nalezeny Anniny zápisky, a pomocí zařízení ve formě přívěšku předstíral, že je Anna. Snažil se docílit toho, aby se Picard do Anny zamiloval, kapitán ho ale nakonec prohlédl.

Obrázky

Anna
Anna
Anna
Anna
Anna
Anna
Anna
Anna
<<< Anka Annabelle (série) >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2019 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries