lcars
logo
divider
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Leslie Lesterová Janice dr. >>> divider

Lessing Noah

Lessing Noah
Druh:
Pozemšťan
Pohlaví:
muž
Povolání:
důstojník Hvězdné flotily
Rodinný stav:
není známo

Další informace

Účinkování:
VOY Equinox
Představitel:
Rick Worthy

Kariéra

2370

Sloužil na vědecké lodi USS Equinox kapitána Ransoma. Byl na palubě, když loď vtáhl paprsek bytosti zvané Ochránce do Delta kvadrantu.

před 2375

Bezvýhradně podporoval kapitána Ransoma a prvního důstojníka Burkea v zabíjení nukleogenických bytostí z jiné dimenze a ve využívání jejich pozůstatků k posílení warp pohonu lodi. Equinox se v důsledku toho ocitl pod jejich téměř neustálými útoky a v roce 2375 byl jedním z asi deseti členů posádky, kteří přežili.

2375

Nouzový signál vyslaný při jednom z útoků nukleogenických bytostí zachytil USS Voyager kapitána Janewayové. Posádka Equinoxu přijala na chvíli jejich pohostinství, ovšem rozhodla se dostat se do Alfa kvadrantu vlastními silami osvědčeným způsobem. Ukradli generátor pole, zanechali Voyager bezbranný a odletěli.

Lessing byl zajat, když se kapitán schoval s Equinoxem u nejmenované planety se zásobami deuteria. Odmítl podat kapitánu Janewayové informace, když ale na něj pustila nukleogenické bytosti, povolil. Zavedl Voyager k Ankariům, u nichž se posádka Equinoxu o existenci těchto bytostí dozvěděla, a kapitán s nimi docílila dohody. Vzala potom na palubu další čtyři členy posádky Equinoxu, všechny zbavila hodnosti a přikázala, že budou pracovat pod přísným dozorem. Roku 2377 se s největší pravděpodobností dostal s Voyagerem domů.

Obrázky

 • Noah Lessing
  Noah Lessing
 • Noah Lessing
  Noah Lessing
 • oah Lessing
  oah Lessing
 • Noah Lessing
  Noah Lessing
 • Noah Lessing
  Noah Lessing
divider <<< Leslie Lesterová Janice dr. >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
divider

© 2000–2020 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries