divider
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Ranora Rashella >>> divider

Ransom Rudolph

Ransom Rudolph
Druh:
Pozemšťan
Pohlaví:
muž
Úmrtí:
2375 - USS Equinox
Povolání:
exobiolog, kapitán USS Equinox
Rodinný stav:
není známo

Další informace

Účinkování:
VOY Equinox
Představitel:
John Savage

Kariéra

před 2367

Byl to důstojník Hvězdné flotily a exobiolog. Poté, co učinil první kontakt s Yridiany, o nichž se myslelo, že vyhynuli, byl povýšen na kapitána.

2367

Dostal se do konfliktu s klingonským dravcem. Tři dny se před ním skrýval v mlhovině poblíž Epsilon IV, zatímco loď byla v šedém režimu, dokud Klingoni neodletěli.

2369

Jeho loď hlídkovala v blízkosti hranice s Romulanským hvězdným impériem. Když se setkal s romulanským plavidlem, vyhnul se boji tak, že se skryl v atmosféře plynného obra. Také Romulani nakonec odletěli.

2370

Velel vědecké lodi USS Equinox, když byla paprskem bytosti zvané Ochránce vtažena do Delta kvadrantu. Hned v prvním týdnu pobytu tam byl nucen proletět územím nepřátelského útvaru zvaného Krowtonská garda. Přišel při tom o 39 členů své posádky, což představovalo více než polovinu všech lidí na palubě. Tyto události ho trvale ovlivnily po zbytek jeho života.

před 2375

Dal souhlas k tomu, aby byly zabíjeny nukleogenické bytosti z jiné dimenze a používány jako palivo pro zdokonalený warp pohon, aby svou loď dostal rychleji domů. Equinox si tak vysloužil téměř nepřetržité útoky těchto bytostí, které posádku dále zdecimovaly.

2375

Při jednom z útoků vyslal opět nouzový signál, tentokrát mu ale odpověděl USS Voyager kapitána Janewayové. Jeho posádka už čítala pouhých deset členů. Poté, co přijali pohostinství na Voyageru, naplánovali, jak získají jeho generátor pole, a také to provedli, odletěli a zanechali Voyager bezbranný. Když ho kapitán Janewayová potom zahnala do úzkých, souhlasil, že se vzdá. Umožnil čtyřem členům posádky transportovat se na Voyager a sám odletěl s poškozeným Equinoxem, kterému unikala plasma, dostatečně daleko, aby jeho exploze Voyager nepoškodila ještě víc.

Obrázky

 • Kapitán Ransom
  Kapitán Ransom
 • Kapitán Ransom
  Kapitán Ransom
 • Kapitán Ransom
  Kapitán Ransom
 • Kapitán Ransom
  Kapitán Ransom
 • Kapitán Ransom
  Kapitán Ransom
 • Kapitán Ransom
  Kapitán Ransom
divider <<< Ranora Rashella >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
divider

© 2000–2021 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries