divider
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Vulcan's Glory War Dragons >>> divider

Vulcan's Heart

Původní název:
Vulcan's Heart
Autor:
Sherman, Josepha;Shwartz, Susan
Vydavatel (USA):
Pocket Books
Rok vydání (USA):
1999
Český název:
Srdce Vulkanu*
Druh:
Special
Série:
TOS

2329: Spock je v diplomatických službách Spojené federace planet a souhlasí, že propojí svou mysl s myslí komandérky Saavik. Tohoto posvátného vulkanského rituálu, který znamená více nežli zasnoubení, i když méně nežli manželství, se zúčastní Spockův otec Sarek a nervózní mladý poručík Hvězdné flotily Jean-Luc Picard.

2344: Ambasador Spock dostává přísně tajnou zprávu z nitra Romulanského impéria. Před desítkami let se Spock setkal s váženou romulanskou komandérkou, kterou zradil (viz epizoda TOS Enterprise Incident). Ta nyní potřebuje jeho pomoc, aby zabránila katastrofě, která by mohla ohrozit mír v celém kvadrantu. Spock na sebe bere obrovské riziko a vydá se inkognito na Romulus, avšak jeho tajná mise se stane ještě nebezpečnější, když Saavik a Picard překročí Neutrální zónu a vydají se ho hledat. Spock, zapletený do zrádných politických intrik romulanského hlavního města a ničen ohněm, kterým stále silněji hoří jeho krev, musí uplatnit veškerou svou logiku a zkušenost, aby přežil krizi, která definitivně určí osud obou říší.

Obrázky

  • původní obálka
    původní obálka
divider <<< Vulcan's Glory War Dragons >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
divider

© 2000–2021 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)