lcars
logo
<<< Flashback The Swarm >>>

The Chute

 • Základní informace

  Synopse

  Tom s Harrym jsou Akritiany usvědčeni z terorismu a uvrženi do orbitálního vězení. Tom o Harrym prohlásí: "Ten je můj!"

  Galerie

  Při návštěvě Akritiri dojde k teroristickému útoku a Tom a Harry, kteří byli přítomni, jsou za něj odsouzeni. Ocitají se ve vězení v otřesných podmínkách.

  Při návštěvě Akritiri dojde k teroristickému útoku a Tom a Harry, kteří byli přítomni, jsou za něj odsouzeni. Ocitají se ve vězení v otřesných podmínkách.

  Bojují nejen o holý život, ale taky o zdravý rozum. Do hlavy totiž dostali implantát podněcující agresivní chování.

  Bojují nejen o holý život, ale taky o zdravý rozum. Do hlavy totiž dostali implantát podněcující agresivní chování.

  Nikde nejsou žádné stráže a jediný východ střeží silové pole. Harry se ho s primitivními nástroji snaží vyřadit, zprvu neúspěšně.

  Nikde nejsou žádné stráže a jediný východ střeží silové pole. Harry se ho s primitivními nástroji snaží vyřadit, zprvu neúspěšně.

  Toma ve rvačce bodnou do břicha, tak se Harry obrací na mocného podivína Zia, který by je mohl ochránit. Slibuje mu, že ho při útěku vezmou s sebou.

  Toma ve rvačce bodnou do břicha, tak se Harry obrací na mocného podivína Zia, který by je mohl ochránit. Slibuje mu, že ho při útěku vezmou s sebou.

  Na druhý pokus Harry silové pole vypne a se Ziem prolezou skluzavkou. Špatná zpráva je, že vidí, že nejsou v podzemí, ale ve vesmíru. Tom je na tom špatně, začíná blouznit…

  Na druhý pokus Harry silové pole vypne a se Ziem prolezou skluzavkou. Špatná zpráva je, že vidí, že nejsou v podzemí, ale ve vesmíru. Tom je na tom špatně, začíná blouznit…

  Kapitán se zatím od akritirianského vyslance dozvídá, že Tom a Harry jsou bez odvolání odsouzeni a oni že musí odletět, protože údajně zásobují teroristy výbušninami.

  Kapitán se zatím od akritirianského vyslance dozvídá, že Tom a Harry jsou bez odvolání odsouzeni a oni že musí odletět, protože údajně zásobují teroristy výbušninami.

  Zjistí ale, kdo jsou praví teroristé. Vel a Piri jim za to, že je nevydají Akritirianům, prozradí vše, co vědí o obrovské vězeňské lodi, zejména poskytnou přístupové kódy.

  Zjistí ale, kdo jsou praví teroristé. Vel a Piri jim za to, že je nevydají Akritirianům, prozradí vše, co vědí o obrovské vězeňské lodi, zejména poskytnou přístupové kódy.

  Voyager by se okamžitě dostal pod palbu hlídek, tak se záchranný tým nalodí na Neelixovu loď. Do vězení se dostali opravdu v poslední chvíli, Tom by už dlouho nevydržel.
  Voyager by se okamžitě dostal pod palbu hlídek, tak se záchranný tým nalodí na Neelixovu loď. Do vězení se dostali opravdu v poslední chvíli, Tom by už dlouho nevydržel.
  Neelix se zatím na své lodi snaží obalamutit akritirianské hlídky a čeká na návrat zachranného týmu i s vězni.

  Neelix se zatím na své lodi snaží obalamutit akritirianské hlídky a čeká na návrat zachranného týmu i s vězni.

  Neelix a Doktor se nemohou shodnout, kdo byl brilantnější: zda Neelixovo skvělé pilotování či Doktorův um při léčbě Tomova zranění a vyjímání implantátů.

  Neelix a Doktor se nemohou shodnout, kdo byl brilantnější: zda Neelixovo skvělé pilotování či Doktorův um při léčbě Tomova zranění a vyjímání implantátů.

 • V kostce

  Hvězdné datum:

  50156.2

  Označení:
  3x03, #45
  Český název:
  Skluzavka
  Premiéra:
  18. 9. 1996
  Autor:
  Clayvon C. Harris
  Režie:
  Landau Les
  Hodnocení:

  2,6/5 (17 hlasů, Trekkies.cz)

  Hrají:
  Dále hrájí:
  • Don R. McManus (Zio)
  • Robert Pine (Liria)
  • James Parks (Vel)
  • Ed Trotta (Pit)
  • Beans Morocco (Rib)
  • Rosemary Morgan (Piri)
  • ad.
 • Reference

  druhy
  Akritiriané
  postavy
  Liria, Piri, Pit, Rib, Vel, Zio
  základny a kolonie
  Akritirianský vězeňský satelit, Heva VII
  politika (státy, vlády, strany, frakce, odboj, ambasády…)
  Otevřené nebe
  jídla, nápoje, koření a pochutiny
  Brambora, Cibulové kroužky, Čokoládový pudink, Flambované nudle, Grilované houby, Château Lafite Rothschild, Jehněčí pečeně, Krevety s feferonkovou omáčkou, Risanské fazole, Steak s kostí, Třešňový koláč
 • Zajímavosti

  Hostující herci

  • Dona R. McManuse (Zio) jsme mohli vidět například ve filmech Air Force One nebo Vykoupení z věznice Shawshank a v hostujících rolích v seriálech Sirény, The Pretender (Chameleon), Jsem do tebe blázen, Policie New York nebo Západní křídlo.

  Režiséři

  • Les Landau je jedním z režisérů, kteří pro Star Trek často natáčejí. Režíroval řadu epizod TNG, DS9 i VOY. V poslední době režíroval také svou první epizodu v seriálu Enterprise.
<<< Flashback The Swarm >>>

© 2000–2019 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries