lcars
logo
<<< Deadlock The Thaw >>>

Innocence

 • Základní informace

  Synopse

  Tuvok s raketoplánem nouzově přistane na měsíci, kde se setká s třemi dětmi, které zde také havarovaly. Děti začnou v noci postupně mizet.

  Galerie

  Tuvok a praporčík Bennet ztroskotali na měsíci Drayanu II a Bennet to nepřežil.

  Tuvok a praporčík Bennet ztroskotali na měsíci Drayanu II a Bennet to nepřežil.

  Jediné další bytosti jsou tři drayanské děti. Tvrdí, že také jejich raketoplán ztroskotal, a prosí Tuvoka o ochranu, protože v noci chodí morrok a pokaždé si někoho z nich odvede.

  Jediné další bytosti jsou tři drayanské děti. Tvrdí, že také jejich raketoplán ztroskotal, a prosí Tuvoka o ochranu, protože v noci chodí morrok a pokaždé si někoho z nich odvede.

  Tuvok na morroka nevěří, přesto prohlédne jeskyni, v níž má žít, ovšem nic tam není. Pokouší se opravit raketoplán, děti mu ale nedopřejí moc klidu.

  Tuvok na morroka nevěří, přesto prohlédne jeskyni, v níž má žít, ovšem nic tam není. Pokouší se opravit raketoplán, děti mu ale nedopřejí moc klidu.

  Voyager zatím navštívila delegace velice rezervovaných Drayanů v čele s prvním prelátem Alciou. Musí návštěvu předčasně ukončit, protože jsou problémy na posvátném měsíci.
  Voyager zatím navštívila delegace velice rezervovaných Drayanů v čele s prvním prelátem Alciou. Musí návštěvu předčasně ukončit, protože jsou problémy na posvátném měsíci.
  Drayané pátrají po lidech, kteří přežili. Našli tělo Benneta a kapitán se tak dozví, že jeden ze dvou mužů přežil. Děti mají z Drayanů hrůzu, věří, že je přišli zabít, tak se všichni schovají.

  Drayané pátrají po lidech, kteří přežili. Našli tělo Benneta a kapitán se tak dozví, že jeden ze dvou mužů přežil. Děti mají z Drayanů hrůzu, věří, že je přišli zabít, tak se všichni schovají.

  Ráno Tuvok najde u ohně jen Tressu, dvě děti zmizely. Znovu jde do jeskyně a najde tam pouze jejich oděv, těla - živá ani mrtvá - tam nejsou.

  Ráno Tuvok najde u ohně jen Tressu, dvě děti zmizely. Znovu jde do jeskyně a najde tam pouze jejich oděv, těla - živá ani mrtvá - tam nejsou.

  Drayané si přejí, aby Voyager odletěl, raketoplán už víc než dost znesvětil posvátný měsíc. Kapitán ale letí s Tomem na povrch, aby napřed vyzvedla Tuvoka.

  Drayané si přejí, aby Voyager odletěl, raketoplán už víc než dost znesvětil posvátný měsíc. Kapitán ale letí s Tomem na povrch, aby napřed vyzvedla Tuvoka.

  Tuvokovi poháněnému vyděšenou Tressou se podaří odlepit se od země, ale let netrvá dlouho.

  Tuvokovi poháněnému vyděšenou Tressou se podaří odlepit se od země, ale let netrvá dlouho.

  Už se stmívá, když se všichni sejdou. Tuvok trvá na tom, že Tressu odvede na Voyager, Alcia ale vysvětlí, že Tresse je 96 let a že sem přišla zemřít.

  Už se stmívá, když se všichni sejdou. Tuvok trvá na tom, že Tressu odvede na Voyager, Alcia ale vysvětlí, že Tresse je 96 let a že sem přišla zemřít.

  Tressa v jasné chvilce prohlásí, že Tuvok jí připomíná jejího vnuka a že si přeje, aby s ní zůstal do konce. S tím souhlasí i Drayané.

  Tressa v jasné chvilce prohlásí, že Tuvok jí připomíná jejího vnuka a že si přeje, aby s ní zůstal do konce. S tím souhlasí i Drayané.

 • V kostce

  Hvězdné datum:

  49578.2

  Označení:
  2x22, #38
  Český název:
  Nevinnost
  Premiéra:
  8. 4. 1996
  Autor:
  Anthony Williams
  Režie:
  Conway James L.
  Hodnocení:

  2,2/5 (18 hlasů, Trekkies.cz)

  Hrají:
  Dále hrájí:
  • Marnie McPhail (Alcia)
  • Tiffany Taubman (Tressa)
  • Sarah Rayne (Elani)
  • Tahj D. Mowry (Corin)
  • Richard Garon (praporčík Bennet)
  • ad.
 • Reference

  druhy
  Drayané, Tarkannané
  postavy
  Alcia, Bennet (VOY), Corin, Elani, Falor, Fayla, Jarren, McCormicková, T'Para, Tressa
  jídla, nápoje, koření a pochutiny
  Bobule takka, Cherelová omáčka
 • Zajímavosti

  Hostující herci

  • Marnie McPhail (Alicia) hrála také praporčíka Alice Eigerovou ve filmu Star Trek: First Contact. Hostovala například v seriálech Odpadlík, Faktor Psí, Brutální Nikita, Akta X nebo Sliders (Cesta do neznáma).

  Režiséři

  • Režisér James L. Conway je jedním z kmenových režisérů Star Treku. Režíroval řadu epizod TNG, DS9 i VOY a také pilotní epizodu ENT Broken Bow.
<<< Deadlock The Thaw >>>

© 2000–2019 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries