lcars
logo

LDS 1x09

Crisis Point

Okamžik ohrožení *

 • Základní informace

  Synopse

  Galerie

  • Marinerová pomáhá svrhnout vládu na planetě. Když se na planetu transportuje kapitán, obviní Marinerovou z porušení základní směrnice a nařídí jí terapii.

   Marinerová pomáhá svrhnout vládu na planetě. Když se na planetu transportuje kapitán, obviní Marinerovou z porušení základní směrnice a nařídí jí terapii.

  • Boimler si vytvoří simulaci posádky USS Cerritos, aby se lépe připravil na hodnocení od kapitána. Marinerová se rozhodne, že mu simulaci v rámci terapie přeprogramuje.

   Boimler si vytvoří simulaci posádky USS Cerritos, aby se lépe připravil na hodnocení od kapitána. Marinerová se rozhodne, že mu simulaci v rámci terapie přeprogramuje.

  • Holoromán začíná tradičními titulky a spektakulární ukázkou USS Cerritos v doku. Cerritos vylétá z doku a přechází na warp.

   Holoromán začíná tradičními titulky a spektakulární ukázkou USS Cerritos v doku. Cerritos vylétá z doku a přechází na warp.

  • USS Cerritos naráží na nepřítele, jímž je Vindicta (Marinerová) a její pomocníci: orionská pirátka Tendi a cyborg Rutheford.

   USS Cerritos naráží na nepřítele, jímž je Vindicta (Marinerová) a její pomocníci: orionská pirátka Tendi a cyborg Rutheford.

  • Pod velením Vindicty (Marinerové) se všichni "nepřátelé" přenesou na USS Cerritos a zaútočí na posádku. Rutheford se vydává do strojovny, aby svému nadřízenému pěkně od plic sdělil, co si o něm myslí. Tendi se "hra na piráty" zabíjení jejích přátel nelíbí, a tak úplně opustí simulátor.

   Pod velením Vindicty (Marinerové) se všichni "nepřátelé" přenesou na USS Cerritos a zaútočí na posádku. Rutheford se vydává do strojovny, aby svému nadřízenému pěkně od plic sdělil, co si o něm myslí. Tendi se "hra na piráty" zabíjení jejích přátel nelíbí, a tak úplně opustí simulátor.

  • Vindicta (Marinerová) se nakonec dostane na můstek a dálkově zničí svou loď. Tím srazí USS Cerritos z oběžné dráhy a loď ztroskotá na planetě.

   Vindicta (Marinerová) se nakonec dostane na můstek a dálkově zničí svou loď. Tím srazí USS Cerritos z oběžné dráhy a loď ztroskotá na planetě.

  • Když se Vindicta (Marinerová) snaží zabít kapitána Freemanovou, zastaví jí holografická verze jí samé a začne s ní bojovat. Ukáže se, že šlo o zdržovací taktiku, aby se mohli ostatní zachránit.

   Když se Vindicta (Marinerová) snaží zabít kapitána Freemanovou, zastaví jí holografická verze jí samé a začne s ní bojovat. Ukáže se, že šlo o zdržovací taktiku, aby se mohli ostatní zachránit.

  • Rutheford zvládl všechny včas transportovat z lodi a zachránit je. Získá si tím přízeň holografické verze šéfinženýra. Havarovaná USS Cerritos nakonec vybuchne a holoromán skončí.

   Rutheford zvládl všechny včas transportovat z lodi a zachránit je. Získá si tím přízeň holografické verze šéfinženýra. Havarovaná USS Cerritos nakonec vybuchne a holoromán skončí.

  • Všechno dobře dopadlo. Marinerová si uvědomila, že sice nemá ráda protokol, ale má ráda Cerritos i kamarády na lodi.

   Všechno dobře dopadlo. Marinerová si uvědomila, že sice nemá ráda protokol, ale má ráda Cerritos i kamarády na lodi.

  • Boimler si znovu pustí holoromán, aby se před pohovorem dozvěděl, co má kapitán ráda, ale dozví se, že Marinerová je její dcera. Na pohovoru je pak tak nervózní, že jej nezvládne.

   Boimler si znovu pustí holoromán, aby se před pohovorem dozvěděl, co má kapitán ráda, ale dozví se, že Marinerová je její dcera. Na pohovoru je pak tak nervózní, že jej nezvládne.

 • V kostce

  Označení:
  1x09, #9
  Český název:
  Okamžik ohrožení *
  Premiéra:
  1. 10. 2020
  Autor:
  Režie:
  Hodnocení:

  67 % (9 hlasů, Trekkies.cz)

  divider
  Hrají:
  Dále hrají:
 • Zajímavosti

  Vývoj postav

   • Boimler se v rámci simulace, kterou si pro přípravu k pohovoru s kapitánem připravil, dozvídá, že Marinerová je dcea kapitána. Nedopatření se to následně dozví celá posádka.
divider <<< Veritas No Small Parts >>>

© 2000–2024 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)