lcars
logo

Ferengský bleší trh

Přidat inzerát

Projděte se po našem tržišti a prohlédněte si, jaké poklady nabízí! Můžete si také sami otevřít stánek a nabídnout nejrůznější věci ze široké oblasti Star Treku, dalších sci-fi a fantasy k prodeji, výměně či zapůjčení...

Přidání nového inzerátu


Podmínky užívání služby

Jakýkoliv pokus o obchodování s jiným zbožím než scifi nebo fantasy, stejně tak jako nabízení neoriginálních (pirátských) verzí filmů a seriálů bude bez milosti potrestáno zrušením stánku. Inzeráty zapisujte jen jednou. Duplicitní inzeráty budou mazány.

Z důvodu opakovaného a velmi častého zneužívání služby ziskuchtivými piráty pachtícími se za snadným výdělkem jsme se rozhodli celou službu uvést do režimu offline. To znamená, že se Váš inzerát nezobrazí hned po přidání, ale až po kontrole správou tržiště. Děkujeme za pochopení.

Podané inzeráty

 • Nabídka

  Prodám originální krejčovské střihy (původně od xscapesprops.com) na zhotovení uniformy Monster Maroon (sako, kalhoty, rolák). Střihy jsou kompletní, dosud nevystřižené - pro všechny velikosti, obsahují anglický návod. Střihy jsou dost akurátní. K tomu přidám originální patentní zapínátko na rameno. Cena 500,- při platbě předem poštovné zdarma.

  filip (ethaniel80@gmail.com)

  Datum podání: 12. 07. 2017 22:22:50

 • Nabídka

  Ponúkam priestory na akékoľvek Star Trek aktivity od stretnutí fanúšikov a fanyniek po stavbu kulís a nakrúcanie fanfilmov. Ide o budovu bývalej školy v Hradci nad Svitavou, 500 m od železničnej zastávky. Stav budovy je veľmi zlý, na opravu nemám, ale na niečo to môže byť aj dobré, napr. inde Vám asi nedovolia od základu upravovať prostredie od exteriérových kulís typu TOS cez interier typu UFP až po klingonské či borgské interiery. Urobte si tam, čo chcete, pokiaľ tam nevybuchne warp jadro, alebo trikobaltová nálož. Možnosť používania viacerými fanklubmi.
  A cena?
  Predsa viete, že krátko po vzniku UFP boli peniaze zrušené. :) A toho sa držím.
  Najtvorivejšie osoby môžu dom zdediť.

  Píšte na 776137413.
  S pozdravom majiteľka Sabina z Denobuly.

  Sabina Zelená. (herbivora.zelena@post.sk)

  Datum podání: 12. 07. 2017 20:02:04

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries