lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

O'Brienová Keiko

O'Brienová Keiko
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

žena

Narození:

Země

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

botanička Hvězdné flotily

Rodinný stav:

vdaná

 
Rodina:
otec: Hiro Ishikawa
manžel: Miles, šéf transportu na Enterprise-D, šéf operací na Deep Space Nine, profesor techniky na Akademii Hvězdné flotily
syn: Kirayoshi, * 2373
dcera: Molly, * 2368
tchán: O'Brien Michael
 
Alternativy: Ishikawa Keiko
 
Účinkování: Star Trek: TNG, Star Trek: DS9
 
Představitel: Rosalind Chao
 
Kariéra:
před 2367 Služba na Enterprise-D pod velením kapitána Picarda jako botanička.
2367 Svatba s poručíkem Milesem O'Brienem, šéfem transportu na Enterprise-D. Přijímá jmého O'Brienová. Svatba se konala v Přední desítce a Keiko namísto otce doprovázel Dat (viz epizoda TNG Data's Day).
2368 Narození dcery Molly. Molly se narodila také v Přední desítce na Enterprise-D za pomoci Worfa (viz epizoda TNG Disaster).
2369 V důsledku vadné funkce transportéru Enterprise-D na molekulární úrovni je spolu s kapitánem Picardem, Guinan a Ro proměněna na dítě (viz epizoda TNG Rascals).
Po manželově přeložení jako šéfa operací na stanici Deep Space Nine odchází z Enterprise-D. Na sotva fungující stanici krátce po odchodu Cardassianů zakládá školu pro několik málo dětí, které na stanici žijí (viz epizoda DS9 A Man Alone).
2370 Její všímavost zachránila život Milesovi a dr. Bashirovi, když měli být obětováni spolu se zbraněmi dvou cizích druhů uzavírajících za podpory Federace mírovou dohodu. Uvědomila si, že záznam musí být zfalšovaný, protože Miles nikdy odpoledne nepije kávu (viz epizoda DS9 Armageddon Game).
2371 Je nucena školu zrušit pro nedostatek dětí, protože rodiny se z obavy před útokem Dominionu stěhují z Deep Space Nine. Krátce nato přijímá místo vedoucí botaničky agrobiologické výpravy na Bajor.
2372 Po skončení agrobiologické výpravy se vrací na Deep Space Nine. V raném stádiu těhotenství je vážně zraněna při nehodě runaboutu při botanické misi. Dr. Bashir jí zachránil život, ale byl nucen implantovat plod Kiře, která ho donosila (viz epizoda DS9 Body Parts).
2373 Její tělo posedne Pah-wraith, který chce zničit Proroky v červí díře (viz epizoda DS9 The Assignment)
Kira porodila syna O'Brienových, Kirayoshiho, nazývaného Yoshi.
2375 Spolu s rodinou se po válce s Dominionem stěhuje na Zem, kde Miles přijal místo instruktora na Akademii Hvězdné flotily (viz epizoda DS9 What You Leave Behind).
Keiko O'Brienová (cca 2368)
Keiko O'Brienová (cca 2368)
Keiko O'Brienová (cca 2370)
Keiko O'Brienová (cca 2370)
Keiko O'Brienová (cca 2373)
Keiko O'Brienová (cca 2373)
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X