lcars
logo
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Jessen Jetrel Ka'ree >>>

Jetalová Ahni

Jetalová Ahni
Druh:
Pozemšťan
Pohlaví:
žena
Narození:
24. prosince
Úmrtí:
24. prosince 2373 - na palubě USS Voyager
Povolání:
praporčík Hvězdné flotily
Rodinný stav:
není známo

Další informace

Učinkování:
VOY Latent Image
Představitel:
Nancy Bell

Kariéra

2371

Byla přidělena na zcela novou loď USS Voyager pod velení kapitána Janewayové. Začátkem dubna 2371 byla na palubě spolu s celou lodí unesena z Badlands paprskem bytosti nazývané Ochránce do Delta kvadrantu (viz dvojepizoda VOY Caretaker).

2373

V den svých narozenin 24. prosince se spolu s Harrym Kimem a Doktorem zúčastnila průzkumného letu raketoplánem. Raketoplán byl napaden lodí neznámého druhu, jehož jeden příslušník se přenesl na jeho palubu a energetickou zbraní neznámého typu způsobil jí a Kimovi vážné nervové zranění. Doktor na poslední chvíli zachránil Kima, praporčík Jetalová však mezitím zemřela.

Doktorovo lékařské naprogramování se následně dostalo do konfliktu se získanými etickými podprogramy a tento konflikt způsobil jeho naprosté selhání. Kapitán Janewayová mu nakonec znemožnila přístup ke všem souborům týkajícím se této události.

2375

Při pořizování hloubkových holografických snímků členů posádky u příležitosti každoroční lékařské prohlídky Doktor objevil jizvu po operaci, kterou evidentně provedl on, na niž si ale nevzpomínal. Za pomoci Sedmé pátráním zjistil, že kapitán manipulovala s jeho programem, kapitán mu tedy umožnila přístup ke vzpomínkám na praporčíka Jetalovou. Doktor se pak opět dostal do stavu, kdy absolutně nebyl schopen o čemkoliv se rozhodnout, tentokrát ale kapitán na základě postřehů Sedmé rozhodla, že mu vzpomínky nevymaže a umožní mu, aby se s touto obtížnou situací vyrovnal.

Obrázky

Praporčík Ahni Jetalová
Praporčík Ahni Jetalová
Praporčík Ahni Jetalová
Praporčík Ahni Jetalová
Praporčík Ahni Jetalová
Praporčík Ahni Jetalová
<<< Jessen Jetrel Ka'ree >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries