lcars
logo
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Alva Amanin >>>

Alzen

Alzen
Druh:
Srivani
Pohlaví:
žena
Narození:
není známo
Úmrtí:
není známo
Povolání:
lékařka
Rodinný stav:
není známo

Další informace

Učinkování:
VOY Scientific Method
Představitel:
Rosemary Forsyth

Kariéra

před 2374

Vede lékařskou vědeckou expedici dvou vesmírných lodí, které jsou díky vyspělé maskovací technologii na bázi fázového posunu schopny nepozorovaně se připojit k vesmírným lodím. Její tým vlastnící přenosné generátory fázového posunu pak provádí na členech posádky lékařské experimenty, které mají Srivaniům pomoci zachraňovat životy příslušníků jejich druhu.

2374

Její téměř 60tičlenný tým infiltroval USS Voyager kapitána Janewayové a několik týdnů na posádce prováděl experimenty, které stály život jednu členku posádky. Díky Doktorovi a Sedmé jsou odhaleni a Alzen je první, která si to uvědomí. Sedmá hrozí, že ji zastřelí, přítomní Srivaniové tedy odloží zbraně, čímž umožní Tuvokovi, aby ji zajal a uvěznil. Z rozhovoru s kapitánem Janewayovou vyplývá, že si vůbec nepřipouští neetičnost jejich postupu.

Osud Alzen je nejasný. Jelikož byla ve vězení v okamžiku, kdy se kapitán rozhodla proletět mezi oběma složkami binárního pulsaru a kdy Srivaniové Voyager opustili, není vyloučené, že zůstala na palubě.

Obrázky

Alzen
Alzen
Alzen
Alzen
Alzen
Alzen
Alzen
Alzen
<<< Alva Amanin >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries