lcars
logo
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Vinod Virak'kara >>>

Viorsa

Viorsa
Druh:
Kohl
Pohlaví:
muž
Narození:
není známo
Úmrtí:
2372 - na palubě USS Voyager
Povolání:
projektant
Rodinný stav:
není známo

Další informace

Učinkování:
VOY The Thaw
Představitel:
Thomas Kopache

Kariéra

před 2353

Je projektantem kohlského sídla na nejmenované planetě v Delta kvadrantu, snad své domovské. Toto sídlo bylo známé obchodní středisko, věděli o něm i Talaxiané.

2353

Nestabilní hvězda soustavy erupcemi, které doprovázely magnetické bouře a zvýšená radiace, způsobila dobu ledovou a katastroficky poškodila biosféru planety. Malá skupina Kohlů včetně něj se uchýlila do podzemí, kde se uložila do stázových modulů. Jejich mozky byly napojeny na interaktivní ústřední počítač, který nejen monitoroval jejich mozkové funkce, nýbrž také pro ně vytvářel virtuální prostředí. Program je měl po 15ti letech informovat o prostředí na povrchu, aby se rozhodli, zda sami spustí oživovací sekvenci. Viorsa tyto informace nahrál a ty byly automaticky vysílány, kdykoliv se v blízkosti planety objevila vesmírná loď.

před 2368

Strach a nejistota z budoucnosti a o regeneraci planety způsobil, že interaktivní počítač vytvořil virtuální prostředí ovládané Klaunem, který ztělesnil jejich strach. Ten je nechtěl pustit ven, aby sám nepřestal existovat.

2372

K planetě přiletěl USS Voyager kapitána Janewayové. Posádka na palubu přenesla jeho stázový modul spolu se čtyřmi dalšími. Harry Kim, B'Elanna Torresová, Doktor a nakonec i kapitán společně Strach přelstili, pro něj však už bylo pozdě: krátce před vysvobozením rukojmích byl popraven gilotinou, ve skutečnosti zemřel na silný srdeční záchvat.

Obrázky

Viorsa
Viorsa
Viorsa
Viorsa
Viorsa
Viorsa
Viorsa
Viorsa
<<< Vinod Virak'kara >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries