lcars
logo

Ferengský bleší trh

Přidat inzerát

Projděte se po našem tržišti a prohlédněte si, jaké poklady nabízí! Můžete si také sami otevřít stánek a nabídnout nejrůznější věci ze široké oblasti Star Treku, dalších sci-fi a fantasy k prodeji, výměně či zapůjčení...

divider

Přidání nového inzerátu


Podmínky užívání služby

Jakýkoliv pokus o obchodování s jiným zbožím než scifi nebo fantasy, stejně tak jako nabízení neoriginálních (pirátských) verzí filmů a seriálů bude bez milosti potrestáno zrušením stánku. Inzeráty zapisujte jen jednou. Duplicitní inzeráty budou mazány.

Z důvodu opakovaného a velmi častého zneužívání služby ziskuchtivými piráty pachtícími se za snadným výdělkem jsme se rozhodli celou službu uvést do režimu offline. To znamená, že se Váš inzerát nezobrazí hned po přidání, ale až po kontrole správou tržiště. Děkujeme za pochopení.

Podané inzeráty

 • Nabídka

  Ahoj. Prodávám model Eaglemoss lodi třídy Norway, USS Budapešť, v perfektním stavu.

  Odkaz na Aukro.cz

  Pokud nebude aukru přihozeno, beru nabídky i zde. Odeslání ve všední dny.

  Petr (petr.sebesta.plzen@gmail.com)

  Datum podání: 23. 7. 2024 10:15:33

 • Poptávka

  Čau! Rád bych si pořídil needitovanou verzi Killing Time jako paperback. Možná je to dost ambiciózní poptávka, ale proč to nezkusit. Pokud ji někdo chce prodat, ozvěte se. Zajímají mě i publikace Nichelle Nichols. Bart

  Bart (vrabcovab@email.cz)

  Datum podání: 13. 7. 2024 22:14:56

© 2000–2024 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)