xmas lightslcars
logo

Ferengský bleší trh

Přidat inzerát

Projděte se po našem tržišti a prohlédněte si, jaké poklady nabízí! Můžete si také sami otevřít stánek a nabídnout nejrůznější věci ze široké oblasti Star Treku, dalších sci-fi a fantasy k prodeji, výměně či zapůjčení...

divider

Přidání nového inzerátu


Podmínky užívání služby

Jakýkoliv pokus o obchodování s jiným zbožím než scifi nebo fantasy, stejně tak jako nabízení neoriginálních (pirátských) verzí filmů a seriálů bude bez milosti potrestáno zrušením stánku. Inzeráty zapisujte jen jednou. Duplicitní inzeráty budou mazány.

Z důvodu opakovaného a velmi častého zneužívání služby ziskuchtivými piráty pachtícími se za snadným výdělkem jsme se rozhodli celou službu uvést do režimu offline. To znamená, že se Váš inzerát nezobrazí hned po přidání, ale až po kontrole správou tržiště. Děkujeme za pochopení.

Podané inzeráty

  • Nabídka

    Pro zájemce, které baví "interaktivní" příběhy pokračující otočením papírové stránky. Prodej papírové Star Trek beletrie (a krapet jiných knih), osobní odběr v Brně či zaslání. Detailní PDF seznam s cenami a podmínkami prodeje viz odkaz. https://www.physics.muni.cz/~sybok/advert/Knihy_prodej_2023.pdf Důvod prodeje - nějak je tuze málo místa, poslední dobou jsem tyto kusy již toliko nečetl, takže redukuji svoji sbírku.

    Martin Zouhar (43738@mail.muni.cz)

    Datum podání: 15. 11. 2023 21:01:40

© 2000–2023 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)