Všefandomová maškaráda

Maškarní bál. Všechny kostýmy vítány. A i když nemáte kostým, dorazte také. Bude to stát za to.

Termín

 • 18. 11. 2022, 19:00

Místo

 • Základní informace

  Vstupné

  • Vstupné: základní 300,-; sponzorské: od 300,- výše
  • V minulosti byla celá akce hrazena ze sponzorských darů, takže veškerý výtěžek ze vstupného putoval na konto AD Centra. V loňském roce jsme ale bohužel o oba sponzory přišli. Přesto jsme se rozhodli akci uspořádat, protože jsme cítili, že to zkrátka bylo po covidové pauze potřeba. Akce se povedla, všichni si ji užili, jen vstupné tentokrát posloužilo na úhradu akce samotné a na AD centrum tak v roce 2021 bohužel nic nezbylo. Proto jsme se rozhodli letos nabídnout možnost "sponzorské vstupenky". Je to úplně klasická vstupenka, jen si sami zvolíte, kolik přispějete navíc na podporu výzkumu Alzheimerovy choroby.
  • Výtěžek z maškarního bálu bude tradičně věnován AD Centru na výzkum Alzheimerovy nemoci v České republice. Klub Terryho Pratchetta výzkum této nemoci podporuje již od roku 2012 a dosud bylo za jeho pomoci na tento výzkum přispěno několika stovkami tisíc korun.

  Program

  Důležité upozornění

  Je pravděpodobné, že se na podzim opět vyskytne covidová situace, proto Vás prosím, sledujte bedlivě tuto stránku, nebo stránku události na Facebooku pro případné aktuální informace.

  Událost na Facebooku

© 2000–2022 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)