lcars
logo

Oslava 18. výročí založení Star Trek fan klubu CZ Kontinuum

Rok 2013 je Star Treku zaslíbený. Oslavili jsme 50. let do Prvního kontaktu, 47 let vysílání a náš klub bude plnoletý. Co dodat, jdeme slavit! V sobotu 16. 11. 2013 proběhne v Praze oslava 18. výročí založení Star Trek fan klubu CZ Kontinuum, kam jste srdečně zváni.

KOSTÝMY VÍTÁNY!!!

Termín

 • 16. 11. 2013, 14:00

Místo

 • Cross klub , Plynární 23 , Praha 7 , [mapa]
 • <ul> <li>Klub bude uzavřený jen pro naší akci, proto je potřeba se dopředu přihlásit.</li> <li><strong>Po šesté hodině se přesuneme o dvě patra výše do kavárny s restaurací, kde bude možné dát si večeři a pokračovat ve volné, nebo i organizované zábavě.</strong></li> </ul>
 • Reportáž

  Světélka, dort - a Kontinuum plnoleté

  V pondělí 18. listopadu 2013 slavil náš klub slavné výročí, protože toho dne slavil 18 let od svého vzniku s tím nabyl “plnoletosti“. Protože tento významný den připadl na pondělí, proběhly patřičné oslavy již o dva dny dříve, a to v sobotu 16. listopadu 2013 v prostorách Cross klubu v Holešovicích.

  I když se týž den konala ještě další akce pro scifisty a zájemce o kvalitní televizní seriály, prostory klubu se záhy zaplnily jak v hlavním sále, tak u baru se světelnou tabulí, jejíž světélka se zapínáním a vypínáním dala složit do jakéhokoli nápisu i obrazce – tentokrát samozřejmě připomínala výročí našeho klubu i s nezbytnou deltou.

  Po slavnostním zahájení a uvítání účastníků (všichni dostali v materiálech i speciální výroční podtácky) připomněli oba současní předsedové klubu Samuel a Xyll samotné počátky CZ Kontinua a zahájení jeho činnosti Prohlédli jsme si fotografie z té doby a s pobavením se navzájem poznávali. Historie klubu pokračovala a záhy byla na pódium pozvána předchozí předsedkyně Míša Dudková, aby zavzpomínala na dobu tehdejší klubové činnosti, Právě v té době se u nás začali objevovat prví hosté ze zahraničí a časem přibývali další startrekoví herci.

  Míšu pak vystřídali další trekkies, kteří představili některé zajímavé činnosti, které klub buď přímo pořádá, nebo podporuje: Xyll se zaměřila na pořádání larpů, Sokar pohovořil o naší divadelní činnosti a Annie o připravovaném fanfilmu. A nezapomnělo se ani na oblíbenou odznáčkovou soutěž, jejíž průběh pro nás shrnul omi. Nakonec nám Samuel ukázal i něco z budoucnosti klubu, když představil podobu nových webových stránek CZ Kontinua, které budou spuštěny naostro “již brzy“.

  Po přestávce jsme byli opět zavoláni do sálu na zlatý hřeb oslavy – obrovský dort s osmnácti svíčkami, který jsem samozřejmě po sfouknutí společnými silami “zlikvidovali“. Však už bylo načase, blížila se šestá hodina večer a dle dohodnutého programu bylo třeba prostory sálu i klubu vyklidit a přesunout se na společnou večeři do restaurace nahoře,. Posezení bylo velmi příjemné, zvlášť když se dostavili i další účastníci z besedy s představiteli Herr Flicka a Helgy z populárního sitcomu “Haló haló“, které probíhalo téhož dne rovněž v Praze.

  Setkání k 18. výročí klubu se opravdu vydařilo a jménem svým i všech účastníků děkuji současným i dosavadním předsedům za veškerou činnost, akce a samozřejmě i organizaci tohoto setkání. Tak zase na nějakém “kulatém“ srazu.

  Live long and prosper!
  Praotec trekkie

 • Základní informace

  Vstupné

  • Kč 47,-

  Program

  • Stručná historie klubu
  • Diskuze Co o klubu možná nevíte?!
  • Sladké překvapení
  • Buďme kreativní, odpor je marný!
  • Volná zábava

© 2000–2024 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)