lcars
logo

Vesmírný karneval na Kraví hoře

Zimní měsíce jsou obdobím plesů a karnevalů, proto není divu, že se v sobotu 15. února 2020 odpoledne již tradičně koná karneval přímo vesmírný. Všechny malé i velké masky, které navíc touží po netradičních zážitcích, jsou srdečně vítány na Hvězdárně a planetáriu Brno. Vpravdě bláznivě tak odstartujeme i brněnské jarní prázdniny!

Termín

 • 15. 2. 2020, 15:00–18:00

Místo

 • Fotogalerie

  Fotogalerie

 • Základní informace

  Vstupné

  • Vstupné pro děti 50 Kč, rodiče vstup zdarma, navíc si odneste malý, vesmírný dárek.

  Program

  V sobotu 15. února 2020 od 15.00 do 18.00 bude na Hvězdárně a planetáriu Brno připravena veselá hudba, spousta soutěží – například kolik světelných let trvá cesta na Sírius z Velkého psa, vysávání černé díry ze souhvězdí Labutě, tombola s bláznivými cenami a soutěž o „nej“ masku, o nej sci-fi masku, o nejkreativnější masku a top masku rodiče. Možná nás navštíví i pár zajímavých sci-fi hostů.

  Máme ale jednu podmínku! Vesmírné čečetky by měly dorazit v karnevalovém kostýmu. A pokud je bude doprovázet dospělák, měl by se vyzdobit i on! Jaký převlek doporučujeme? Fantazii se meze nekladou! Letošní téma je SCI-FI filmy nebo seriály, prostě vše od Star Wars, přes Star Trek až po komiksové hrdiny.

  Můžete tedy být mimozemšťani, kosmonauti, roboti, vědci, planety, umělé družice… vlastně cokoli, co vás napadne. Čím vesmírnější ale budete, tím větší úsměv vykouzlíte na našich tvářích. Ale netrváme na tom, hlavně, abyste si s sebou přinesli hrnec vtipné kaše, pytel dobré nálady, hrst odvahy a krapet toho štěstí. Vesmír je báječné místo pro život a vy budete u toho!

  Kromě karnevalu můžete navštívit i některé z představení digitária.

© 2000–2024 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)