William Shatner - Live on stage - ZRUŠENO

William Shatner (James T. Kirk, Star Trek) a projekce filmu Star Trek II: The Wrath of Khan

  

POZOR - Bezpečnostní rada státu kvůli koronaviru zrušila všechny kulturní a sportovní akce s účastí nad 100 osob. Nedělní akce je tedy zrušená. Pořádající agentura řeší možnost náhradního termínu.

  

V neděli 15. 3. 2020, zavítá do Prahy představilte kapitána Kirka, William Shatner. Diváci se mohou těšit na promítání kultovního filmu Star Trek II: The Wrath of Khan na velkém plátně, po kterém bude následovat talk-show s „kapitánem Jamesem T. Kirkem“. 

Vstupenky v cenovém rozpětí 750–3.650,-Kč v obvyklých předprodejních sítích. K dispozici bude i omezený počet VIP vstupenek, které zahrnují prémiové sezení a příležitost vyfotografovat se s panem Shatnerem. 

Nenechte si ujít příležitost prožít nezapomenutelný večer s naprostou hollywoodskou legendou. William Shatner bude s diváky sdílet fascinující a vtipné příběhy ze své více než padesátileté úspěšné herecké, producentské, režisérské, ale i spisovatelské kariéry. Fanoušci budou mít na závěr při Q&A (Otázky & odpovědi) možnost pokládat mu své vlastní dotazy. 

Uvádí JV Classics s.r.o. ve spolupráci s Mills Entertainment, Backlot Project a festivalem Future Gate. 

Film bude uveden v původním znění s titulky, talkshow bude tlumočena do českého jazyka.

Termín

  • 15. 3. 2020, 19:00

Místo

  • Základní informace

    Program

    • otázky a odpovědi
    • focení

© 2000–2020 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries