lcars
logo

Odznáčkový výsadek do Zruče nad Sázavou

Výlet proběhne v malém městě 60 km od Prahy. Navštívíme zámek, novou rozhlednu a vodácké muzeum, které je prý první v ČR. Pokud počasí dovolí, můžeme se jít vykoupat do Sázavy a večer si uděláme táborák u kterého si zazpíváme. Po celý den bude také probíhat odznáčková hra.

Termín

 • 17.–18. 9. 2016

Místo

 • Zruč nad Sázavou , Na Pohoří 749 , Zruč nad Sázavou , [mapa]
 • Základní informace

  Program

  Sobota

  11:00
  Zahájení výsadku (Xyll vyzvedne osoby cestující vlakem, automobilisté mohou přijet i dříve). Na základně (ubytovně) bude Xyll k dispozici od 9 hodin. Proběhne ubytování a odložení zavazadel.

  12:00
  Oběd v restauraci nedaleko základny.

  13:00
  Pro zájemce proběhne prohlídka místního zámku, případně vodáckého muzea a Kolowratské věže. V zámeckém areálu si také splníme první úkoly mise.

  15:00
  Navštívíme rozhlednu Babka, postavenou nad městem. Po cestě si splníme další úkoly.

  18:00
  Bude pro nás vyhrazen areál dětského dopravního hřiště s možností vyzkoušet si autíčka i pro dospělé. Hned vedle je také zajímavá kuličková dráha a rozlehlé hřiště s množstvím atrakcí nejen pro děti.

  20:00
  Návrat na základnu a příprava grilování (ohně). Večeři si budete moci opéct či objednat ve stánku, který pro nás bude večer otevřen a nachází se asi 20 metrů od ubytovny. K dispozici bude točené pivo, víno a další alkoholy i nealko. Bude se zpívat, diskutovat, sportovat. Záleží jen na vás, co si vyberete.

  Neděle

  Vstávání proběhne, kdy se nám bude chtít. V neděli již program nebude předem připraven, ale v sobotu večer se dohodneme, co byste ještě chtěli vidět či zažít. Odjezd může být individuální. Areál máme na celý víkend, takže nemusíme spěchat.

  Přihlášení na akci

  Akce a přihláška je vystaveny na portálu Trekkies.cz v sekci Kalendář.

  Ubytování

  Ubytování je zajištěno v ubytovně volejbalového klubu. Celková kapacita je 13 postelí s možností přistýlky. Součástí domku je samozřejmě i sociální zařízení, sprcha a kuchyňka s vybavením. V areálu jsou volně k dispozici gril, udírna, ohniště a samozřejmě volejbalová hřiště. Antukové i pro plážový volejbal. Můžeme si tedy večer zahrát, pokud bude zájem. Pro dobrodružnější povahy je možnost postavit si v areálu vlastní stan a přespat v něm. Vyjednala jsem slevu, budeme tedy platit jen za ubytování, ostatní máme zdarma. Více informací a fotografie naleznete přímo na stránkách klubu.

  Doprava

  Na místo je možné přijet autem, součástí areálu je parkoviště. GPS: 49°44'55.504"N, 15°5'48.016"E. Zruč nad Sázavou leží 8 km od dálnice D1 na 56 km. Z okraje Prahy to tedy trvá asi půl hodiny. Je samozřejmě možné přijet i vlakem, autobusy bohužel o víkendu nejezdí. Cesta vlakem je poněkud časové náročnější, ale pojedete krásnou krajinou kolem řeky Sázavy takzvaným „posázavským expresem“. Jako nejlepší jsem našla spoj (Sp 1831 Jordán/9207) Praha hl. n. 8:25 – Zruč–zastávka 10:57. Vystoupíte na zastávce „Zruč–zastávka“, kde vás vyzvednu, a pokud bude třeba, zařídím odvoz batohů na základnu. Pokud by někdo přijel z jiného směru v jiný čas, poprosím o individuální domluvu ohledně vyzvednutí, případně dojití do výchozího bodu mise.

© 2000–2024 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)