lcars
logo

Kostýmová akce ve Vídni

Tak jako loni i letos se bude v Prateru konat Sci-Fi den a organizátoři nám psali, jestli bychom rádi dorazili v kostýmech. Zároveň tam plánují početnou výpravu čeští Trekkies, takže padlo rozhodnutí zkoordinovat naši činnost.

Každý rok je v Prateru ve Vídni Sci-Fi Day, kde po zábavním parku chodí lidi v převážně Star Wars kostýmech, ale vítáni jsou i jiné vesmíry. Letos se plánuje výprava českých trekkies spolu s fanoušky Honorverse.

Za činnost v kostýmech každý dostane vouchery na jídlo a pití a volné vstupenky na některé vybrané atrakce. Je to fajn výlet. Potřeba je opravdu mít kvalitní kostým se vším všudy.

Kdo byste chtěl jet, hlaste se. Kdo neví, hlaste se stejně, je lepší když bude přihlášených víc než míň (pro organizátory je jednodušší mít připravené vouchery pro víc lidí než skutečně přijede).

Hlavním koordinátorem letošní výpravy je poručík Jana "Xyll" Krčmářová, důstojník hlídky v CIC na HMS Phantom, která je v alternativním vesmíru zároveň kapitánem federační lodi USS Avatar a bude koordinovat společnou výpravu. Hlašte se přímo na e-mail xyll@centrum.cz

Pro úspěch akce by to chtělo, aby alespoň pět lidí přišlo v Honorverse kostýmech a cca pět z ČR ve Star Trek kostýmech. Kdo by se chtěl zúčastnit, ale nemá kostým, ozvěte se. Vloni se docela úspěšně půjčovalo.

Seznam lidí se bude muset poslat do Prateru poměrně brzy, takže neotálejte.

Termín

  • 11. 6. 2016, 08:00–21:00

Místo

  • Základní informace

© 2000–2024 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)