lcars
logo

Trekfest 016

Star Trek linie na Festivalu fantazie

  • Základní informace

    Termín

    • 30. 06.–04. 07. 2016

    Místo

    Program

    Čtvrtek - 30. června (místnost 1,5, KD Junior)

    18:00 – 2393 – Zahájení TrekFESTu 2016 (TrekFEST tým)
    19:00 – 2369 – Star Trek stolní hry (Xyll)
    20:00 – 2386 – Star Trek reklamy (Xyll)
    21:00 – 2380 – Evangelium svatého Gena (Darth Zira)
    22:00 – 2368 – Star Trek fanfilmy a seriály (Xyll)
    23:00 – 2361 – O conech na conu (TrekFEST tým)
    24:00 – 2301 – ENT 4x17 Bound (TrekFEST tým)

    Pátek - 1. července (místnost 1,5, KD Junior)

    9:00 – 2302 – TOS 1x01 Where No Man Has Gone Before (TrekFEST tým)
    10:00 – 2391 – Dominion (Terezie Kartáková)
    11:00 – 2370 – Star Trek škrty (Xyll)
    12:00 – 2350 – Christopher Pike, literární hrdina (Jakub Marek)
    13:00 – 2394 – James Doohan - netušený hrdina (Lebel)
    14:00 – 2358 – Kdo chce zabít Marrissu (Tess)
    15:00 – 2359 – Klingonština pro všední den (Ondřej Konvička)
    16:00 – 2378 – Znělky českých seriálů v ST (Grit du Alatriste)
    17:00 – 2352 – James T. Kirk, literární hrdina (Jakub Marek)
    18:00 – 2381 – Proč psát fan fiction (Darth Zira)
    19:00 – 2353 – Časová studená válka (Praotec trekkie)
    20:00 – 2396 – Patrick Stewart - Zdaleka ne jen Picard (Lebel)
    21:00 – 2390 – Star Trek The Experience (Xyll)
    22:00 – 2366 – Witch Risa Party (TrekFEST a PotterFan) – probíhá ve velkém sále KD Junior

    Sobota - 2. července (místnost 1,5, KD Junior)

    9:00 – 2305 – TNG 1x03 The Naked Now (TrekFEST tým)
    10:00 – 2356 – Holografické osobnosti (Iconer)
    11:00 – 2351 – Harry Mudd, literární hrdina (Jakub Marek)
    12:00 – 2382 – ST: Skryté hry - Coming Soon! (Anna Štefánková)
    13:00 – 2388 - Ženy a sexismus ve Star Treku (Melkora)
    ) 14:00 – 2367 – ST fanfilmy: Masky a propriety (Karel Škop)
    15:00 – 2392 – Někdo to rád logické, záznam představení (Radek Bělina, Jan Krátký)
    17:00 – 2377 – Weyoun, Shran atd. (Tai)
    18:00 – 2372 – Star Trek: Diplomacy, Vládní rošády (Radek Bělina, Jan Krátký, Karel Škop, Jakub Holý)
    20:00 – 2307 – Star Trek musicvidea (Lyta)
    21:00 – 2362 – Osobnosti Cardassie (Tar-ara Istandil)
    22:00 – 2374 – Večer písní Klingonských (Grit du Alatriste)

    Neděle - 3. července (místnost 1,5, KD Junior)

    9:00 – 2308 – DS9 1x07 Q-Less (TrekFEST tým)
    10:00 – 2373 – Slash Trek aneb Slash ve Star Treku (Lebel)
    11:00 – 2389 – Nezastavitelný William Shatner (Dagmar Vižďová)
    12:00 – 2354 – Co je špatně ve Star Treku 2 (Petr Král)
    13:00 – 2309 – Hromadné focení v kostýmech (TrekFEST tým)
    14:00 – 2376 – Velící kódy ve Star Treku (Iconer)
    15:00 – 2364 – Posádečka na vzduhu (Grit du Alatriste, Praotec trekkie)
    17:00 – 2375 – Věda a technika Cardassianů (Tar-ara Istandil)
    18:00 – 2360 – Michael Westmore - otec emzáků (Karel Škop)
    19:00 – 2385 – CZK zábavnou formou (Xyll, Samuel Thorn)
    20:00 – 2363 – Patricia Tallman v jiných rolích (Lyta)
    21:00 – 2357 – Jeffrey „Weyoun…“ Combs (Tai)
    23:00 – 2365 – Promítá se: Jeffrey Combs (Tai)

    Pondělí - 4. července (místnost 1,5, KD Junior)

    9:00 – 2311 – VOY 1x07 Eye of the Needle (TrekFEST tým)
    10:00 – 2384 – Star Trek v The Big Bang Theory (Radka El.fean)
    11:00 – 2383 – Jak přetvořit deskovou hru (Anna Štefánková)
    12:00 – 2371 – Star Trek ve videohrách (Marek Tvrdý)
    13:00 – 2379 – Star Trek dokumenty (Xyll)
    14:00 – 2355 – Dinosauři ve Star Treku (Praotec trekkie)

    Událost na Facebooku

© 2000–2018 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries