lcars
logo

Předpremiéra filmu Marťan ve startrekovém kostýmu

Kostýmovaný výsadek na předpremiéru filmu

30. září 2015 proběhne v kině Bio Oko, v rámci akce Future Night, předpremiéra filmu Marťan, natočeného podle stejnojmenného bestselleru Andyho Weira. Naskýtá se nám tak skvělá možnost vidět ho o téměř dva měsíce před jeho světovou premiérou. A pokud přijdete ve startrekovém kostýmu a předem se přihlásíte, zajistíme vám místo v sále a vstupenku zdarma. Své jméno a kostým prosím nahlaste na xyll(zavináč)centrum.cz, a to do 15. září. Samozřejmě platí, že čím dříve, tím lépe.

Termín

 • 30. 9. 2015, 23:00

Místo

 • Základní informace

  Program

  • Marťan (The Martian) – akční sci-fi
   Astronaut Mark Watney (Matt Damon) během mise na Mars málem zahynul v prašné bouři. Zbytek jeho posádky planetu opustil v domnění, že je mrtvý. Ale Watney přežil a ocitne se tak omylem sám na nepřátelské planetě. Má k dispozici jen hubené zásoby, a tak musí využít veškerý důvtip, invenci a technické znalosti, aby nejen přežil, ale také nalezl způsob, jak vyslat signál na Zemi, že je naživu. V okamžiku, kdy se mu to podaří, začne miliony kilometrů daleko od něj NASA a mezinárodní tým vědců neúnavně pracovat, aby dostali tohoto „Marťana“ domů. Zatímco členové jeho posádky souběžně prokazují svou odvahu na téměř nemožné záchranné misi.

  • článek na Trekkies.cz

© 2000–2024 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)