lcars
logo

Z deníku kapitána


Autor: Pavla Kratinová
Archivováno dne: 3. 2. 2006
Stav povídky: dokončená
Přístupnost: obecná
Varování: žádné
   
Seriál: TOS
Období:
Hlavní postava(y):
Kategorie: humor
Spoiler:
Stručný obsah:
obsah nebyl autorem zadán
divider
Poznámka autora:
divider
Prohlášení:

Star Trek, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager, Enterprise a postavy v nich vystupující jsou majetkem společnosti Paramount Pictures™ a jsou chráněny patentem v USA. Tato povídka nemá v úmyslu porušit tato autorská práva, vznikla pouze pro pobavení a nebyla žádným způsobem honorována. Původní příběh, postavy a situace jsou vlastnictvím autora.

divider

Z deníku kapitána

Pavla Kratinová


     Z deníku kapitána
     Enterprase 28254380 (na druhou) letního času
     Jsme na cestě již dva měsíce. Minulý týden jsem se bouchnul do hlavy o umývadlo (zřejmě následkem přetížení organizmu) a zapomněl jsem účel naší mise. Hrozím se okamžiku, kdy se mně posádka zeptá, kam letíme, proto jsem se zeptal Spocka, mého prvního velícího důstojníka. Neodpověděl. Ostatní mi prozradili, že drží bobříka mlčení. Prý to utužuje vůli jedince. Vzhledem k tomu, že na Vulkanu lidé žijí mnohem déle než my, předpokládám, že i bobříka bude důstojník plnit delší dobu. Mc Coy pro změnu plní bobříka odvahy, neboť se snaží vyprovokovat Spocka k mluvení. Mohl bych se na tu misi zeptat Mc Coye, ale on by mne zavřel jako minule a mučil. No, důležité je, že se posádka nenudí. Nuda je na lodi ta nejhorší věc. Způsobuje zkraty v myšlenkových pochodech a podtrhává morálku, čímž se zvyšuje riziko vzpoury. Naštěstí tu vládne pohoda. Je mi trochu líto, že se nic neděje, protože ten stereotyp se mi začíná zajídat. možná bych měl něco podniknout. Třeba zkratovat vedení... nebo udělat díru do lodi. Ne mám lepší nápad! Zorganizuju vzpouru... To je ono! Není lepšího vytržení z monotónnosti, než vzpoura.
     Zítra určitě začnu! Kpt. Kirk

K O N E C

divider

CZ Kontinuum Star Trek fanklub a správa archivu Memory Alpha nepřebírají zodpovědnost za obsah, odpovídající charakteristiky ani za formu (gramatické nedostatky) uveřejněných povídek. Toto vše je výhradně zodpovědností autora.

© Star Trek a všechny přidružené značky jsou registrované známky společností Paramount Pictures a Viacom Inc.

© 2000–2020 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries