lcars
logo

Trapas - Část I


Autor: Abaddon
Archivováno dne: 16. 7. 2014
Stav povídky: dokončená
Přístupnost: 17+
Varování: Žádné
   
Seriál: VOY
Období:
Hlavní postava(y): Kathryn Janewayová, Chakotay, Tuvok
Kategorie: humor, romantika
Spoiler:
Stručný obsah:
Když si vychutnáváte svoji oblíbenou kávu, muže se stát cokoliv.
divider
Poznámka autora:
divider
Prohlášení:

Star Trek, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager, Enterprise a postavy v nich vystupující jsou majetkem společnosti Paramount Pictures™ a jsou chráněny patentem v USA. Tato povídka nemá v úmyslu porušit tato autorská práva, vznikla pouze pro pobavení a nebyla žádným způsobem honorována. Původní příběh, postavy a situace jsou vlastnictvím autora.

divider

Trapas - Část I

Abaddon


Někde, kdesi, ztracená loď U. S. S. Voyager, podvedením kapitána Kathryn Janewayovou, letí časem a prostorem pokoušející se dostat domů, když tu náhle…


Kathryn: Vychutnávám si svoji černou kávu, když tu náhle, loď se začne otřásat tak, že se polejů kávou na intimní místo, štěstí, že káva byla vychlazená. Poté další prudký zachvět, mě vyhodí, z křesla a já sleduji, jak bezmocně letím, vstříc osudu. Můj hrnek kávy přistává na Tuvokově čele.


Chakotay: Prudký otřes lodí, mě probudí. Podívám se na kapitána, která se právě polila, na místo, které mě vzruší. Poté se připravím na další, otřeš, místo toho přichází tak silní zachvět lodí, že mám co dělat, aby se udržet se na místě. Sleduji let kapitána, a hrnek, který provádí atentát na Tuvoka.

Poté tak prudká rána, a zachvět, následovaní otřesy, jako při zemětřesní. Všechno co není přepoutané, letí do vzduchu. Sleduji jak je posádka unášena, silou gravitace na všechny strany. Když se to uklidní, tak si všimnu že, stojíme na místě. Vstanu a rozhlížím se, všimnu si, že kapitán má hlavu, položenou na místě, kde by neměla mít.


Kathryn: Poté, co se probudím, mi hlava leží v klíně Sedmé z Devíti. Takoví Trapas. Blýskne, my hlavou. Chakotay my pomáhá, na nohy. To hle zůstane jenom mezi námi.


Chakotay: Podívám se na kapitána šibalsky. Rozkaz, máte mé slovo, Kathryn.


Kathryn:Todoufám, pro vaše dobro, jinak budete čistit hajzlíky. Rozhlédnu se po můstku, všude se válí posádka. Když, si všimnu Tuvoka, a vážné rány na jeho hlavě. Přiskočím k němu, a snažím, se mu pomoci.

Když tu náhle, se na mě vášnivě podívá, a prudkostí šelmy se na mě vrhne, a začne mě vášnivě a prudce líbat. Poté ze mě serve moji uniformu, a začne, mě líbat, po krku. Poté i tílko serve, z mého těla. Začne se jeho hlava, nebezpečně přibližovat k ňadrům a zároveň Jeho ruka mě hladí, tak něžně na podbřišku, že přitom vrním jako kotě. Když tu náhle, serve i mé růžové, krajkované kalhotky, a jeho hlava se začne přibližovat na místo, kde by neměla, být. Poté ho Chakotay, odtáhne, od mého těla pryč.

Tuvok se na něj otočí, vyděšeně a zároveň zmateně, se na něj podívá, poté se vysmekne a rozběhne se pryč z můstku.


Chakotay: Sleduje jak se kapitán, sklání na Tuvoka. Pak jde všechno ráz na ráz, jen tak, tak jsem zabránil, nejhoršímu. Poté kapitán, prchá do své kajuty. Rychle se, vydám za ní. Takoví trapas, nesmím dopustit.


divider

CZ Kontinuum Star Trek fanklub a správa archivu Memory Alpha nepřebírají zodpovědnost za obsah, odpovídající charakteristiky ani za formu (gramatické nedostatky) uveřejněných povídek. Toto vše je výhradně zodpovědností autora.

© Star Trek a všechny přidružené značky jsou registrované známky společností Paramount Pictures a Viacom Inc.

© 2000–2020 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries