lcars
logo

U.S.S.Thunderchild: Bluedream


Autor: Sokar
Archivováno dne: 13. 08. 2012
Stav povídky: dokončená
Přístupnost: 13+
Varování: Stejné jako u předchozích deníků.
   
Seriál: nazařaditelné
Období: 2381
Hlavní postava(y):
Kategorie: napětí, humor, romantika
Pokračování: Příběh některých postav je pokračováním předchozích deníků U.S.S. Thunderchild. Pro jejich plné pochopení doporučuji přečíst si nejprve předchozí díly. (autor doporučuje přečíst napřed tuto povídku)
Povídka z cyklu: Deníky U.S.S. Thunderchild
Spoiler:
Stručný obsah:
Na palubu Thunderchildu přiváží zvláštní vyslankyně první prototyp biolodě Federace. Ta byla postavena ve spolupráci s tajemnou rasou Leviahů. Poručík Tardis je vybrán jako zkušební pilot a je připraven psát historii kosmických letů.
Poznámka autora:
Prohlášení:

Star Trek, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager, Enterprise a postavy v nich vystupující jsou majetkem společnosti Paramount Pictures™ a jsou chráněny patentem v USA. Tato povídka nemá v úmyslu porušit tato autorská práva, vznikla pouze pro pobavení a nebyla žádným způsobem honorována. Původní příběh, postavy a situace jsou vlastnictvím autora.


Stáhnout povídku v PDF

CZ Kontinuum Star Trek fanklub a správa archivu Memory Alpha nepřebírají zodpovědnost za obsah, odpovídající charakteristiky ani za formu (gramatické nedostatky) uveřejněných povídek. Toto vše je výhradně zodpovědností autora.

© Star Trek a všechny přidružené značky jsou registrované známky společností Paramount Pictures a Viacom Inc.

© 2000–2019 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries