lcars
logo

Deníky U.S.S. Thunderchild: Ztráty povoleny


Autor: Sokar
Archivováno dne: 23. 12. 2011
Stav povídky: dokončená
Přístupnost: 13+
Varování: Stejné jako u prvních deníků. V povídce je předložen pouze osobní pohled postav(a autora) na příběh a na svět ST.
   
Seriál: nazařaditelné
Období: 2380
Hlavní postava(y):
Kategorie: napětí, humor
Pokračování: Tato povídka je pokračováním prvních Deníků U.S.S. Thunderchild. Pokud chcete plně pochopit pozadí a chování některých postav, doporučuji přečíst si je tam. (autor doporučuje přečíst napřed tuto povídku)
Povídka z cyklu: U.S.S. Thunderchild
Spoiler:
Stručný obsah:
Opět se ocitáme na palubě lodi Thunderchild a z pohledu její posádky sledujeme průběh diplomatické mise. Osud dvou znepřátelených planet je na vážkách, válka hrozí každým okamžikem. Dokáže kapitán Moliner zabránit krveprolití?
Poznámka autora:
Prohlášení:

Star Trek, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager, Enterprise a postavy v nich vystupující jsou majetkem společnosti Paramount Pictures™ a jsou chráněny patentem v USA. Tato povídka nemá v úmyslu porušit tato autorská práva, vznikla pouze pro pobavení a nebyla žádným způsobem honorována. Původní příběh, postavy a situace jsou vlastnictvím autora.


Stáhnout povídku v PDF

CZ Kontinuum Star Trek fanklub a správa archivu Memory Alpha nepřebírají zodpovědnost za obsah, odpovídající charakteristiky ani za formu (gramatické nedostatky) uveřejněných povídek. Toto vše je výhradně zodpovědností autora.

© Star Trek a všechny přidružené značky jsou registrované známky společností Paramount Pictures a Viacom Inc.

© 2000–2019 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries