divider
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Tatalia Maria Taurik >>> divider

Tau

Tau
Druh:
není známo
Pohlaví:
muž
Povolání:
úředník, obchodník a pirát Sedmé provincie na Severu
Rodinný stav:
není známo

Další informace

Účinkování:
VOY Concerning Flight
Představitel:
John Vargas

Kariéra

2374

Je představitelem Sedmé provincie na Severu. Vybudoval vyhledávané a prosperující obchodní centrum, kde zájemcům z mnoha různých druhů oblasti prodává zbraně a technologie, případně je na zakázku obstarává. Veškeré zboží získává pirátstvím z lodí prolétajících poblíž jeho domovské planety.

Jeho letka uloupila z USS Voyager kapitána Janewayové mnoho různých předmětů, kromě jiného také počítačové jádro a Doktorův mobilní holoemitor. Když se do holoemitoru dostane program Leonarda da Vinciho, který běžel na Voyageru v okamžiku loupeže, poskytne interaktivnímu hologramu útočiště a vystupuje jako jeho renesanční mecenáš. Kromě jiného mu umožní postavit létající stroj z moderních materiálů.

Po několika dnech je ochoten prodat ukořistěné počítačové jádro mladé ženě, o níž ale později zjistí, že je kapitánem vesmírné lodi. Pokusí se ji zajmout s plánem požadovat za ni výkupné, hologram Mistra Leonarda ho ale srazí k zemi. Dává je stíhat svými vojáky a strážemi, nezabrání ale transportu počítačového jádra zpět na Voyager ani útěku kapitána Janewayové a Mistra Leonarda v jeho létajícím stroji.

Obrázky

 • Tau
  Tau
 • Tau
  Tau
 • Tau
  Tau
 • Tau
  Tau
divider <<< Tatalia Maria Taurik >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
divider

© 2000–2020 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries