divider
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Star Trek: Adventures in Time and Space Star Trek: Celebrations >>> divider

Star Trek: Aliens & Artifacts

Původní název:
Star Trek: Aliens & Artifacts
Autor:
Westmore, Michael;Sims, Alan;Look, Bradley M.;Birness, William J.
Vydavatel (USA):
Pocket Books
Rok vydání (USA):
2000
Český název:
Star Trek: Mimozemšťané a artefakty*
Druh:
Encyklopedie
Série:
ENC

Slova na papíře. Bez nápaditého, inovativního, téměř magického talentu stovek lidí za scénou pracujících na Star Treku, byly by tyto a nevyčíslitelné množství dalších futuristických zázraků pouhá slova na papíře. Po celé roky připadala hlavní zodpovědnost za vytváření reality pro publikum lidem jako je hlavní maskér Michael Westmore, držitel ceny Academy Award, mistr rekvizitář Alan Sims a jejich neuvěřitelný tým řemeslníků. Tito tvůrci snů moderní doby drželi svá oceňovaná tajemství na stupni utajení státních tajemství – až do dněšního dne.

V Star Trek: Aliens & Artifacts je závoj utajení stržen. Pomocí tuctů vzácných náčrtků, fotografií a kreseb odhalíme, jak tito výjimeční tvůrci vytvářejí své fantastické krajiny, bytosti a technologii, s níž se každý týden setkáváme. Překvapí vás, na jak low-tech úrovni některé ty hi-tech zázraky ve skutečnosti jsou!

Kdo rozhodl, že Andoriánci budou modří? Z čeho byl pás na původním klingonském kostýmu? Byl první phaser opravdu kus dřeva? V této knize najdete odpovědi na všechny takového otázky.

Speciání bonus: kapitola, kde se dozvíte, jak si vyrobit vlastní makeup a vlastní rekvizity za pomoci dostupných prostředků.

Obrázky

  • původní obálka
    původní obálka
divider <<< Star Trek: Adventures in Time and Space Star Trek: Celebrations >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
divider

© 2000–2020 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries