lcars
logo
<<< Course: Oblivion Think Tank >>>

The Fight

 • Základní informace

  Synopse

  Voyager je uvězněn v oblasti chaotického vesmíru a Chakotay začne mít halucinace, které jsou ve skutečnosti zprávami od cizí rasy.

  Galerie

  Chakotay trénuje ve svém programu, jeho trenérem je Boothby a protivníkem terellianský boxer.

  Chakotay trénuje ve svém programu, jeho trenérem je Boothby a protivníkem terellianský boxer.

  Voyager pohltila podivná vesmírná anomálie, všechny senzory přestaly fungovat a naslepo vyletět nejde.
  Voyager pohltila podivná vesmírná anomálie, všechny senzory přestaly fungovat a naslepo vyletět nejde.
  Chakotay v ten okamžik vidí za svým protivníkem, jak se s prostorem děje něco, co si nedokáže vysvětlit.

  Chakotay v ten okamžik vidí za svým protivníkem, jak se s prostorem děje něco, co si nedokáže vysvětlit.

  Od té doby slyší hlasy, jimž se bojí naslouchat. Doktor zjistil, že se u něj aktivoval dědičný gen způsobující šílenství.

  Od té doby slyší hlasy, jimž se bojí naslouchat. Doktor zjistil, že se u něj aktivoval dědičný gen způsobující šílenství.

  Chakotay má strach, že zešílí jako jeho dědeček. Doktor prozatím neví, jak mu pomoci.

  Chakotay má strach, že zešílí jako jeho dědeček. Doktor prozatím neví, jak mu pomoci.

  Sedmá zjistila, že se nacházejí v oblasti chaotického prostoru, kde se přírodní zákony neustále mění. Borgové ho znají. Opustit ho se ale podařilo jediné krychli.

  Sedmá zjistila, že se nacházejí v oblasti chaotického prostoru, kde se přírodní zákony neustále mění. Borgové ho znají. Opustit ho se ale podařilo jediné krychli.

  V chaotickém prostoru najdou loď s mrtvou posádkou. Ze záznamů zjistí, že kapitán a inženýr měli stejné sluchové a zrakové halucinace jako Chakotay.

  V chaotickém prostoru najdou loď s mrtvou posádkou. Ze záznamů zjistí, že kapitán a inženýr měli stejné sluchové a zrakové halucinace jako Chakotay.

  Chakotay se vydal na duchovní pouť, kde se setkal s dědečkem. Hlasy ho ale stále volají do ringu. Přestože má strach, musí se pokusit hlasům porozumět.

  Chakotay se vydal na duchovní pouť, kde se setkal s dědečkem. Hlasy ho ale stále volají do ringu. Přestože má strach, musí se pokusit hlasům porozumět.

  Kapitán totiž objevila řád v chaosu - signál, jímž druh zde žijící aktivoval Chakotayův gen. Je jasné, že jim neznámé bytosti chtějí pomoci.

  Kapitán totiž objevila řád v chaosu - signál, jímž druh zde žijící aktivoval Chakotayův gen. Je jasné, že jim neznámé bytosti chtějí pomoci.

  Chakotay ve svých představách nastupuje proti Kidu Chaosovi a bytosti jeho prostřednictvím poskytují potřebné informace, aby Voyager mohl bezpečně odletět.

  Chakotay ve svých představách nastupuje proti Kidu Chaosovi a bytosti jeho prostřednictvím poskytují potřebné informace, aby Voyager mohl bezpečně odletět.

 • V kostce

  Označení:
  5x19, #113
  Český název:
  Boj
  Premiéra:
  24. 3. 1999
  Autor:
  Michael Taylor
  Režie:
  Kolbe Rick
  Hodnocení:

  2,1/5 (18 hlasů, Trekkies.cz)

  Hrají:
  Dále hrájí:
  • Ray Walston (Boothby)
  • Carlos Palomino (boxér)
  • Ned Romero (pradědeček)
  • ad.
 • Reference

  druhy
  druh z chaotického prostoru
  postavy
  Chakotayův dědeček, Jones Price, Kid Chaos, McCalister, Thompson, Tulet
 • Zajímavosti

  Vývoj postav

  • Zahradník Akademie Hvězdné flotily Boothby je další z crossoverových postav, jednou z pěti postav TNG. Dalšími postavami TNG, které ve VOY uvidíme, jsou poručík Barclay, Q, komandér Riker, kapitán LaForge (z budoucnosti) a Deanna Troi.

  Hostující herci

  • Zesnulého Raye Walstona (zemřel 2001) jsme v roli Boothbyho viděli také v epizodě TNG The First Duty a v epizodě VOY In the Flesh.
  • Ned Romero (1925, pradědeček) hrál už Krella v epizodě TOS A Private Little War a také Anthwaru v epizodě TNG Journey's End. Mohli jsme ho vidět například jako Neda Šedou lišku a jako šamana v seriálu Walker, Texas Ranger, jako River Doga v seriálu Roswell nebo jako Babu v seriálu MacGyver.
  • Carlos Palomino (boxer) je bývalým mistrem světa ve welterové váze. V roce 1989 byl uveden do Světové boxerské síně slávy.

  Režiséři

  • Režisér Winrich Kolbe je zkušeným režisérem, který vedle různých epizod TNG, DS9, VOY a nejnověji i ENT režíroval například jednotlivé epizody v seriálech jako Superman nebo Knight Rider. Byl také jedním z producentů sci-fi seriálu Battlestar Galactica.
<<< Course: Oblivion Think Tank >>>

© 2000–2019 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries