lcars
logo
<<< Alter Ego Blood Fever >>>

Coda

 • Základní informace

  Synopse

  Janewayové se v cerebrálním kortexu uhnízdil parazit, který se ji snaží přesvědčit, že zemřela a že vstupuje do posmrtného života, kde na ni čeká její otec.

  Galerie

  Kapitán a Chakotay ztroskotají na planetě s raketoplánem Sacajawea. Kapitán je v hlubokém bezvědomí.

  Kapitán a Chakotay ztroskotají na planetě s raketoplánem Sacajawea. Kapitán je v hlubokém bezvědomí.

  Chakotay ji přivede k vědomí, začínají se ale dít podivné věci. V jeskyních je dostihnou a zabijou Vidiiani, pak jsou chyceni do časové smyčky, útočí na ně vidiianské lodě a kapitán vždy umírá.

  Chakotay ji přivede k vědomí, začínají se ale dít podivné věci. V jeskyních je dostihnou a zabijou Vidiiani, pak jsou chyceni do časové smyčky, útočí na ně vidiianské lodě a kapitán vždy umírá.

  Čas ale vždy resetuje a jim se podaří vrátit se na Voyager. Kapitán je však nakažena virem phage a Doktor jí poskytne euthanasii nervovým toxinem.

  Čas ale vždy resetuje a jim se podaří vrátit se na Voyager. Kapitán je však nakažena virem phage a Doktor jí poskytne euthanasii nervovým toxinem.

  V další verzi sleduje sama sebe, jak ji Chakotay na planetě a potom Doktor na ošetřovně marně oživují. Je mrtvá.

  V další verzi sleduje sama sebe, jak ji Chakotay na planetě a potom Doktor na ošetřovně marně oživují. Je mrtvá.

  Jelikož ji nikdo nevidí, mohla by to být pravda, kapitán to ale zatím nepřijímá. Kes vycítila její přítomnost a posádka přemýšlí, co by mohla udělat, aby ji objevila.

  Jelikož ji nikdo nevidí, mohla by to být pravda, kapitán to ale zatím nepřijímá. Kes vycítila její přítomnost a posádka přemýšlí, co by mohla udělat, aby ji objevila.

  Zatímco Kes a Tuvok se o to snaží telepaticky, B'Elanna a Kim pracují ve strojovně, kde je kapitán sleduje. Náhle se objevuje světlo a přichází postava.

  Zatímco Kes a Tuvok se o to snaží telepaticky, B'Elanna a Kim pracují ve strojovně, kde je kapitán sleduje. Náhle se objevuje světlo a přichází postava.

  Je to admirál Janeway, 15 let mrtvý, a přesvědčuje Kathryn, aby šla s ním, že si ušetří mnoho trápení. Kapitán ale ještě není připravena.

  Je to admirál Janeway, 15 let mrtvý, a přesvědčuje Kathryn, aby šla s ním, že si ušetří mnoho trápení. Kapitán ale ještě není připravena.

  Je dokonce přítomna smutečnímu shromáždění a vypuštění modulu se svým tělem. Když stále nechce odejít, začíná být její "otec" netrpělivý a kapitán začíná mít podezření.

  Je dokonce přítomna smutečnímu shromáždění a vypuštění modulu se svým tělem. Když stále nechce odejít, začíná být její "otec" netrpělivý a kapitán začíná mít podezření.

  V okamžiku, kdy se nejprudčeji brání, vidí nad sebou Doktora, jak se jí snaží pomoci, a slyší cosi o cizí přítomnosti. Domyslí si, že cizí bytost by ráda, aby to vzdala.

  V okamžiku, kdy se nejprudčeji brání, vidí nad sebou Doktora, jak se jí snaží pomoci, a slyší cosi o cizí přítomnosti. Domyslí si, že cizí bytost by ráda, aby to vzdala.

  Znásobí své úsilí a přinutí ho odejít. V tu chvíli mizí také cizí přítomnost z její mozkové kůry a ona se probírá. Zůstává otázka, co to vlastně bylo za děsivý druh kradoucí vědomí umírajících.

  Znásobí své úsilí a přinutí ho odejít. V tu chvíli mizí také cizí přítomnost z její mozkové kůry a ona se probírá. Zůstává otázka, co to vlastně bylo za děsivý druh kradoucí vědomí umírajících.

 • V kostce

  Hvězdné datum:

  50518.6

  Označení:
  3x15, #57
  Český název:
  Vůle
  Premiéra:
  29. 1. 1997
  Autor:
  Jeri Taylor
  Režie:
  Malone Nancy
  Hodnocení:

  3,3/5 (18 hlasů, Trekkies.cz)

  Hrají:
  Dále hrájí:
  • Len Cariou (admirál Janeway)
  • ad.
 • Reference

  postavy
  Janeway Edward
 • Zajímavosti

  Hostující herci

  • Lena Carioua (admirál Edward Janeway) známe zejména jako přítele Jessicy Fletcherové Michaela Hagartyho ze seriálu To je vražda, napsala.

  Režiséři

  • Nancy Malone je mezi režiséry Star Treku nové jméno. Tato dřívější herečka - mohli jsme ji vidět například ve filmu Kozoroh Jedna - režírovala pro Star Trek: Voyager několik epizod. Podílela se například na seriálech Soudkyně Amy, Zóna ohrožení, Melrose Place nebo Beverly Hills, 90210.
<<< Alter Ego Blood Fever >>>

© 2000–2019 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries