lcars
logo

LDS 1x10

No Small Parts

Není malých rolí *

 • Základní informace

  Synopse

  Galerie

  • Boimler si chce s Marinerovou promluvit o jejím tajemství. Má však aktivní komunikátor, takže se celá posádka dozví, že kapitán Freemanová je její matka.

   Boimler si chce s Marinerovou promluvit o jejím tajemství. Má však aktivní komunikátor, takže se celá posádka dozví, že kapitán Freemanová je její matka.

  • Na sesterskou loď USS Solvang zaútočí v soustavě Kalla neznámý útočník. Solvang stihne vyslat nouzovou žádost o pomoc, ale potom je zničena.

   Na sesterskou loď USS Solvang zaútočí v soustavě Kalla neznámý útočník. Solvang stihne vyslat nouzovou žádost o pomoc, ale potom je zničena.

  • Tendi vítá na lodi nováčky, stává se průvodcem pro nového člena posádky, jímž je Exokomp. Rutheford objeví nové tlačítko, kterým si může přepnout mód své nálady.

   Tendi vítá na lodi nováčky, stává se průvodcem pro nového člena posádky, jímž je Exokomp. Rutheford objeví nové tlačítko, kterým si může přepnout mód své nálady.

  • Marinerové začínají všichni podlézat, protože je dcerou kapitána. Rozhodne se změnit přístup a být vzorná, aby mohla být přeložena na jinou loď.

   Marinerové začínají všichni podlézat, protože je dcerou kapitána. Rozhodne se změnit přístup a být vzorná, aby mohla být přeložena na jinou loď.

  • Exokomp sice nezvládá většinu činností jako lidé, ale ukáže se, že vyniká v chirurgii.

   Exokomp sice nezvládá většinu činností jako lidé, ale ukáže se, že vyniká v chirurgii.

  • Na místě zničení USS Solvang je USS Cerritos také přepadena a poškozena. Posádka zjistí, že útočníci jsou Pakledi a že chtějí Cerritos rozebrat na součástky.

   Na místě zničení USS Solvang je USS Cerritos také přepadena a poškozena. Posádka zjistí, že útočníci jsou Pakledi a že chtějí Cerritos rozebrat na součástky.

  • Marinerová přijde s plánem záchrany - nahrát Pakledům virus, který je ochromí. Rutheford obnoví svůj výukový program s Odznáčkem, který pro něj připraví vhodný virus.

   Marinerová přijde s plánem záchrany - nahrát Pakledům virus, který je ochromí. Rutheford obnoví svůj výukový program s Odznáčkem, který pro něj připraví vhodný virus.

  • Kapitán Freemanová je zraněna a posádce se podaří dostat ji na ošetřovnu. Exokomp odmítne nést virus na loď Pakledů a transportuje se pryč. Jako dobrovolník se přihlásí Rutheford a nahraje virus do svého implantátu.

   Kapitán Freemanová je zraněna a posádce se podaří dostat ji na ošetřovnu. Exokomp odmítne nést virus na loď Pakledů a transportuje se pryč. Jako dobrovolník se přihlásí Rutheford a nahraje virus do svého implantátu.

  • Shax dostane Rutheforta na loď Pakledů. Odznáček zablokuje nahrávání viru, aby se Ruthefordovi pomstil. Shax pošle Rutheforda zpět na USS Cerritos, sám zůstane na lodi Pakledů.

   Shax dostane Rutheforta na loď Pakledů. Odznáček zablokuje nahrávání viru, aby se Ruthefordovi pomstil. Shax pošle Rutheforda zpět na USS Cerritos, sám zůstane na lodi Pakledů.

  • Nepřítele se podaří zničit, ale objeví se další tři lodě Pakledů. V poslední chvíli se objevuje USS Titan a zachraňuje situaci.

   Nepřítele se podaří zničit, ale objeví se další tři lodě Pakledů. V poslední chvíli se objevuje USS Titan a zachraňuje situaci.

  • Ruhteford přišel o své vzpomínky a Tendi se rozhodne mu je připomenout. USS Cerritos je v doku na opravách. Boimler je převelen na USS Titan.

   Ruhteford přišel o své vzpomínky a Tendi se rozhodne mu je připomenout. USS Cerritos je v doku na opravách. Boimler je převelen na USS Titan.

 • V kostce

  Označení:
  1x10, #10
  Český název:
  Není malých rolí *
  Premiéra:
  8. 10. 2020
  Autor:
  Režie:
  Hodnocení:

  93 % (9 hlasů, Trekkies.cz)

  divider
  Hrají:
  Dále hrají:
divider <<< Crisis Point Strange Energies >>>

© 2000–2024 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries (Casperium)