lcars
logo

Trekfest 017

Star Trek linie na Festivalu fantazie

  • Základní informace

    Termín

    • 06.–09. 07. 2017

    Místo

    Program

    Čtvrtek - 6. července (velký sál KD Junior)

    9:00 – 2360 – ST:TOS 2x04 Mirror, Mirror (TrekFEST tým)
    10:00 – 2353 – Zahájení TrekFESTu 2017 (TrekFEST tým)
    11:00 – 2331 – Bezpečnostní techniky SFP - ochrana osob (Flash)
    12:00 – 2359 – ST:TNG 4x23 The Host (TrekFEST tým)
    13:00 – 2321 – Co nás na Star Treku baví (bila.vrana)
    14:00 – 2317 – Jak jsme dobyli Planetárium (Samuel Thorn)
    15:00 – 2311 – Space opery versus Bible - 10:0 (Scarlett Rauschgoldová)
    16:00 – 2314 – Z Farpointu na Veridian (Jakub Marek)
    17:00 – 2330 – Třicet let se Star Trekem (Praotec Trekkie)
    18:00 – 2327 – Nejrychlejší lodě 24. století (Iconer)
    19:00 – 2307 – One Trekkies show (Grit du Alatriste)
    20:00 – 2319 – Patrick Stewart - Zdaleka ne jen Picard (Lebel)
    21:00 – 2302 – Star Trek slash music videa (Xyll)

    Pátek - 7. července (velký sál KD Junior)

    9:00 – 2358 – ST:TNG 3x15 Yesterday's Enterprise (TrekFEST tým)
    10:00 – 2301 – Star Trek fanfilmy a seriály (Xyll)
    11:00 – 2325 – Star Trek: Armada III The Final Frontier (Josef Šédl)
    12:00 – 2334 – Geek rodičovství vol. 2 (Dagmar Vižďová)
    13:00 – 2328 – Poruchy simulátoru na Voyageru (Iconer)
    14:00 – 2318 – James Doohan - netušený hrdina (Lebel)
    15:00 – 2303 – Star Trek škrty (Xyll)
    16:00 – 2316 – Z Veridianu na Romulus (Jakub Marek)
    17:00 – 2304 – Star Trek: Timelines (Xyll)
    18:00 – 2350 – Hromadné focení v kostýmech (TrekFEST tým)
    19:00 – 2333 – Odznáčkový speciál (TrekFEST tým)
    20:00 – 2354 – Star Trek Discovery večer (TrekFEST tým)

    Sobota - 8. července (velký sál KD Junior)

    9:00 – 2355 – ST:DS9 3x19 Through the Looking Glass (TrekFEST tým)
    10:00 – 2312 – Star Trek dokumenty (Xyll)
    11:00 – 2306 – Pohádky vs ST (Grit du Alatriste)
    12:00 – 2357 – ST:DS9 7x12 The Emperor's New Cloak (TrekFEST tým)
    13:00 – 2326 – Star Trek-Workshop (Sirella)
    15:00 – 2324 – Startrekové hymny vážně nevážně (Lebel)
    16:00 – 2315 – Z Romulu na Hobus (Jakub Marek)
    17:00 – 2329 – Star Trek: Diplomacy - Loděnice + 1. a 2. díl (Flash, Sokar, Jim, Margh)
    19:00 – 2332 – Star Trek: Diplomacy - Otázky a odpovědi (Flash)
    20:00 – 2320 – Star Trek pohledem lingvistiky (Eva Dat)
    21:00 – 2305 – České znělky v ST (Grit du Alatriste)
    22:00 – 2308 – Večer písní Klingonských (Grit du Alatriste)

    Neděle - 9. července (velký sál KD Junior)

    9:00 – 2361 – ST:VOY 4x23 Living Witness (TrekFEST tým)
    10:00 – 2351 – O Star Treku po conu (TrekFEST tým)

    Událost na Facebooku

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries