lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Eddington Michael

Eddington Michael
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

2373 - Athos IV

Povolání:

bezpečnostní důstojník, později makistiský velitel

Rodinný stav:

ženatý

 
Rodina:
manželka: Rebecca Sullivanová
 
Účinkování: Star Trek: DS9
 
Představitel: Kenneth Marshall
 
Kariéra:
2371 Byl přidělen jako bezpečnostní důstojník na stanici Deep Space Nine. Jeho prvním úkolem bylo střežit romulanské maskovací zařízení, které bylo experimentálně instalované na Defiantu před jeho první cestou do Gama kvadrantu (viz epizoda DS9 The Search).
Později téhož roku, těsně před romulansko-cardassijským útokem proti Dominionu, sabotoval na cestě do Gama kvadrantu na rozkaz admirála Toddmana maskovací zařízení Defiantu (viz epizoda DS9 The Die Is Cast).
Zúčastnil se pátrání po jednom z měňavců na Defiantu cestou na Barisa Prime v době, kdy se Alfa kvadrant obává invaze Founderů (viz epizoda DS9 The Adversary).
2372 Spolu s Romem bojoval o zachránění kapitána Siska, majora Kiry, Worfa, O'Briena a Jadzie Dax, když byli uvězněni v simulátoru (viz epizoda DS9 Our Man Bashir).
Prozradil postavení Kasidy Yatesové jako sympatizantky Makistů, což vedlo k jejímu zatčení a uvěznění. Ukázalo se, že on sám je Makista. Unikl z Deep Space Nine (viz epizoda DS9 For the Cause).
2373 Podařilo se mu zneškodnit USS Defiant kapitána Siska, který ho pronásledoval jako zrádce, a vypustil biogenickou zbraň do atmosféry jedné z cardassijských planet. Když Sisko, zuřivý, že ho není schopen dopadnout, vypátral jednu z makistických základen a hrozil, že ji i všechny ostatní srovná se zemí, Eddington se mu vzdal a byl uvězněn (viz epizoda DS9 For the Uniform).
Sisko ho posléze vyreklamoval z vězení, když hrozil masivní makistický útok na Cardassii. Makistická základna na Athos IV ale byla přepadena Jem'Hadary a Eddington položil život, aby zachránil svou manželku Rebeccu, Makistku, ostatní Makisty, kteří přežili, i kapitána Siska (viz epizoda DS9 Blaze of Glory).
Michael Eddington (cca 2373)
Michael Eddington (cca 2373)
Michael Eddington (cca 2373)
Michael Eddington (cca 2373)
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X